Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 100 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287235989
Pris fra 669 krtil 1.199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 100 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 669 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof
-28%669 kr
Før 924 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: LysegråMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 100 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 100 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 24.8g
EAN: 8720287235989
Varenr.: 572331
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof
-27%689 kr
Før 944 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Lysegrå 100x200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 24.8g
EAN: 8720287235989
Varenr.: 572331
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Lysegrå 100x200 cm Stof
696,41 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Lysegrå 100x200 cm Stof billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287235989
Varenr.: 10222388052297
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme Lysegrå 100x200 cm Stof
701 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 100 x 200 cm
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 100 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 100 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK669 kr669 krKøb
2Livera DK689 kr758 krKøb
3DesignShoppen696,41 kr696,41 krKøb
4vidaXL DK701 kr701 krKøb
5BoligRetning1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 100 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 100 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 792 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 712 kr.

Den nuværende pris på 669 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 100 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 100 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026669 kr30 kr (4%)
4. maj 2026699 kr35 kr (5%)
3. maj 2026734 kr35 kr (5%)
28. apr. 2026699 kr30 kr (4%)
22. apr. 2026729 kr63 kr (8%)
21. apr. 2026792 kr63 kr (9%)
17. apr. 2026729 kr10 kr (1%)
9. apr. 2026719 kr56 kr (7%)
8. apr. 2026775 kr56 kr (8%)
31. mar. 2026719 kr56 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret