Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287234791
Pris fra 1.599 krtil 2.349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 750 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.349 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun
-9%1.599 kr
Før 1.762 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: GråbrunMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 80 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 80 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 32.25g
EAN: 8720287234791
Varenr.: 569357
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun
-9%1.619 kr
Før 1.782 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 32.25g
EAN: 8720287234791
Varenr.: 569357
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 80x200 cm stof gråbrun
1.661,66 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 80x200 cm stof gråbrun billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287234791
Varenr.: 10222391591241
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 80x200 cm stof gråbrun
1.673 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm
2.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
2Livera DK1.619 kr1.688 krKøb
3DesignShoppen1.661,66 kr1.661,66 krKøb
4vidaXL DK1.673 kr1.673 krKøb
5BoligRetning2.349 kr2.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.349 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.403 kr.

Den nuværende pris på 1.599 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.599 kr220 kr (16%)
30. mar. 20261.379 kr30 kr (2%)
12. mar. 20261.349 kr30 kr (2%)
11. mar. 20261.379 kr30 kr (2%)
2. mar. 20261.349 kr30 kr (2%)
1. mar. 20261.379 kr30 kr (2%)
28. feb. 20261.349 kr30 kr (2%)
27. feb. 20261.379 kr30 kr (2%)
17. feb. 20261.349 kr30 kr (2%)
10. feb. 20261.379 kr89 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret