Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 100 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287236023
Pris fra 749 krtil 999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 100 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Taupe 100x200 cm Stof
-12%749 kr
Før 854 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Taupe 100x200 cm Stof billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: GråbrunMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 100 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 100 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 24.8g
EAN: 8720287236023
Varenr.: 572334
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Taupe 100x200 cm Stof
-12%769 kr
Før 874 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Taupe 100x200 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 24.8g
EAN: 8720287236023
Varenr.: 572334
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Taupe 100x200 cm Stof
802,23 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Taupe 100x200 cm Stof billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287236023
Varenr.: 10222385758537
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme Taupe 100x200 cm Stof
807 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 100 x 200 cm
-20%999 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 100 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 100 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK749 kr749 krKøb
2Livera DK769 kr838 krKøb
3DesignShoppen802,23 kr802,23 krKøb
4vidaXL DK807 kr807 krKøb
5BoligRetning999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 100 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 100 x 200 cm i 158 dage. Laveste pris i perioden er 569 kr (registreret d. 29. december 2025), højeste er 759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 657 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 100 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 100 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026749 kr180 kr (32%)
22. feb. 2026569 kr140 kr (20%)
19. feb. 2026709 kr140 kr (25%)
10. feb. 2026569 kr140 kr (20%)
9. feb. 2026709 kr140 kr (25%)
22. jan. 2026569 kr190 kr (25%)
21. jan. 2026759 kr190 kr (33%)
29. dec. 2025569 kr140 kr (20%)
28. dec. 2025709 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret