Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 25 cm / 80 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287232315
Pris fra 599 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 559 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 25 cm / 80 x 200 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun
-14%599 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: GråbrunMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 80 x 25 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 80 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 16.4g
EAN: 8720287232315
Varenr.: 569259
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun
-14%619 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 16.4g
EAN: 8720287232315
Varenr.: 569259
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 80x200 cm stof gråbrun
632 kr
Til butik
vidaXL Boxspring sengeramme 80x200 cm stof gråbrun billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed. Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide: En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: Gråbrun Materiale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træ Produktmål: 203 x 80 x 25 cm (L x B x H) Passer til madrasstørrelse: 80 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287232315
Varenr.: 3120570
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 25 cm / 80 x 200 cm
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 25 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 25 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK599 kr599 krKøb
2Livera DK619 kr688 krKøb
3vidaXL DK632 kr632 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 25 cm / 80 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 25 cm / 80 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 569 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 25 cm / 80 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 25 cm / 80 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026599 kr20 kr (3%)
30. mar. 2026579 kr20 kr (4%)
12. mar. 2026559 kr20 kr (3%)
11. mar. 2026579 kr20 kr (4%)
2. mar. 2026559 kr20 kr (3%)
1. mar. 2026579 kr20 kr (4%)
28. feb. 2026559 kr20 kr (3%)
27. feb. 2026579 kr20 kr (4%)
13. feb. 2026559 kr20 kr (3%)
12. feb. 2026579 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret