Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287235781
Pris fra 759 krtil 1.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 749 kr 5. maj

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 759 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun
-12%759 kr
Før 862 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: GråbrunMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 80 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 80 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 22.9g
EAN: 8720287235781
Varenr.: 602515
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun
-12%779 kr
Før 882 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 80x200 cm stof gråbrun billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 22.9g
EAN: 8720287235781
Varenr.: 602515
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 80x200 cm stof gråbrun
815,1 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 80x200 cm stof gråbrun billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287235781
Varenr.: 10222399357257
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 80x200 cm stof gråbrun
820 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK759 kr759 krKøb
2Livera DK779 kr848 krKøb
3DesignShoppen815,1 kr815,1 krKøb
4vidaXL DK820 kr820 krKøb
5BoligRetning1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 669 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 695 kr.

Den nuværende pris på 759 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Gråbrun - 35 cm / 80 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026759 kr10 kr (1%)
5. maj 2026749 kr70 kr (10%)
22. feb. 2026679 kr40 kr (6%)
19. feb. 2026719 kr40 kr (6%)
10. feb. 2026679 kr20 kr (3%)
9. feb. 2026699 kr20 kr (3%)
22. jan. 2026679 kr20 kr (3%)
21. jan. 2026699 kr20 kr (3%)
2. jan. 2026679 kr10 kr (1%)
24. dec. 2025669 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret