Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 200 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287235538
Pris fra 869 krtil 1.449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 580 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 809 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 200 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 869 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof blå
-26%869 kr
Før 1.178 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof blå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: BlåMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 200 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 200 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 28.2g
EAN: 8720287235538
Varenr.: 1286339
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof blå
-26%889 kr
Før 1.198 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 28.2g
EAN: 8720287235538
Varenr.: 1286339
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 200x200 cm stof blå
930,93 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 200x200 cm stof blå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287235538
Varenr.: 10222403256649
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 200x200 cm stof blå
936 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 200 x 200 cm
1.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 200 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 200 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK869 kr869 krKøb
2Livera DK889 kr958 krKøb
3DesignShoppen930,93 kr930,93 krKøb
4vidaXL DK936 kr936 krKøb
5BoligRetning1.449 kr1.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 200 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 200 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 809 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 856 kr.

Den nuværende pris på 869 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 200 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Blå - 35 cm / 200 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026869 kr50 kr (5%)
3. maj 2026919 kr50 kr (6%)
1. maj 2026869 kr50 kr (5%)
30. apr. 2026919 kr50 kr (6%)
28. apr. 2026869 kr10 kr (1%)
22. apr. 2026859 kr60 kr (7%)
21. apr. 2026919 kr60 kr (7%)
17. apr. 2026859 kr60 kr (7%)
16. apr. 2026919 kr60 kr (7%)
14. apr. 2026859 kr20 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret