Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkegrå - 35 cm / 100 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287237648
Pris fra 689 krtil 1.149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 460 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 559 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkegrå - 35 cm / 100 x 200 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 689 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras Mørkegrå 100x200 cm Fløjl
-19%689 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkegrå 100x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre ved.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkegråMateriale: Fløjl (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 100 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 100 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 25g
EAN: 8720287237648
Varenr.: 601663
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras Mørkegrå 100x200 cm Fløjl
-18%709 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras Mørkegrå 100x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 25g
EAN: 8720287237648
Varenr.: 601663
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme Mørkegrå 100x200 cm Fløjl
723,58 kr
Til butik
Boxspring sengeramme Mørkegrå 100x200 cm Fløjl billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Blød fløjl: Fløjl er et blødt og luksuriøst stof, der er kendetegnet ved dets tætte og jævne fibre. Fløjlsstof er blødt og komfortabelt at røre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287237648
Varenr.: 10222397784393
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkegrå - 35 cm / 100 x 200 cm
1.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkegrå - 35 cm / 100 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkegrå - 35 cm / 100 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK689 kr689 krKøb
2Livera DK709 kr778 krKøb
3DesignShoppen723,58 kr723,58 krKøb
4BoligRetning1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkegrå - 35 cm / 100 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkegrå - 35 cm / 100 x 200 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 559 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 689 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 613 kr.

Den nuværende pris på 689 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkegrå - 35 cm / 100 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Fløjl Mørkegrå - 35 cm / 100 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026689 kr90 kr (15%)
26. mar. 2026599 kr40 kr (7%)
24. mar. 2026559 kr40 kr (7%)
22. feb. 2026599 kr60 kr (9%)
19. feb. 2026659 kr60 kr (10%)
10. feb. 2026599 kr60 kr (9%)
9. feb. 2026659 kr60 kr (10%)
22. jan. 2026599 kr40 kr (6%)
21. jan. 2026639 kr40 kr (7%)
29. dec. 2025599 kr30 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret