Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengeramme Med Madras Ren Hvid 140 X 200 Cm Kunstlæder

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288275554
Pris fra 3.499 krtil 4.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.500 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.399 kr 5. maj

Sammenlign priser på Sengeramme Med Madras Ren Hvid 140 X 200 Cm Kunstlæder og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme med madras med madras 2 stk Hvid PVC
-30%3.499 kr
Før 5.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Hvid PVC billede

Produktinformation

Dette moderne sengestel med madras er en super fusion af stil og funktionalitet, der løfter hele soveværelset. Dets rektangulære form og matte overflade signalerer moderne elegance med enkelt design og rene linjer. Boileret til stilfulde hjem tilbyder en indbydende følelse af ro og klasse, og det fungerer som et vigtigt fokuspunkt for afslapning. Den glatte overflade og robuste konstruktion tilføjer skønhed til dit soveværelse og giver en fredelig atmosfære for dem, der sætter pris på et stiligt fristed. Fast lamelbund: Lavet af træ og metal, giver den solide ramme stabil støtte til madrassen. Den modstår bevægelse, så du kan sove roligt. Bygget til at vare ved, sikrer rammes styrke, at den altid er stabil, uanset din sovestil, uden at gå på kompromis med komforten.Madras med høj densitet: Denne seng har en madras med høj densitet, der giver god støtte. Den tilpasser sig din krop, fremmer korrekt rygsøjlejustering og forhindrer trykpunkter. Materialet er holdbart og giver konstant komfort, hvilket gør det perfekt til en god nat søvn.Opbevaringsløsninger under sengen: Med smarte opbevaringsløsninger under sengen, får du ekstra plads til at organisere og gemme ting, især godt til små soveværelser. Hold orden ved at udnytte det brede rum under sengen, perfekt til opbevaring af sæsonbestemt tøj eller ekstra sengetøj.Mat finish: Den matte overflade giver sengestellet et stilfuldt, men diskret look. Klædt i et ikke-reflekterende design, forbedrer det sengens moderne stil og passer let ind i enhver soveværelsesindretning uden at være for dominerende.Plejeinstruktioner: Det kræver næsten ingen indsats at holde denne seng i god stand. En hurtig aftørring med en tør klud fjerner nemt støv og holder den slanke stil i længere tid, så du kan nyde den uden meget vedligeholdelse. Farve: HvidMateriale: PVCRammemateriale: KrydsfinerSamlede dimensioner: 2...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 74.7g
EAN: 8721288275554
Varenr.: 1717957
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme med madras med madras 2 stk Hvid PVC
-30%3.519 kr
Før 5.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Hvid PVC billede

Produktinformation

Dette moderne sengestel med madras er en super fusion af stil og funktionalitet, der løfter hele soveværelset. Dets rektangulære form og matte overflade signalerer moderne elegance med enkelt design og rene linjer. Boileret til stilfulde hjem tilbyder en indbydende følelse af ro og klasse, og det fungerer som et vigtigt fokuspunkt for afslapning. Den glatte overflade og robuste konstruktion tilføjer skønhed til dit soveværelse og giver en fredelig atmosfære for dem, der sætter pris på et stiligt fristed. Fast lamelbund: Lavet af træ og metal, giver den solide ramme stabil støtte til madrassen. Den modstår bevægelse, så du kan sove roligt. Bygget til at vare ved, sikrer rammes styrke, at den altid er stabil, uanset din sovestil, uden at gå på kompromis med komforten.Madras med høj densitet: Denne seng har en madras med høj densitet, der giver god støtte. Den tilpasser sig din krop, fremmer korrekt rygsøjlejustering og forhindrer trykpunkter. Materialet er holdbart og giver konstant komfort, hvilket gør det perfekt til en god nat søvn.Opbevaringsløsninger under sengen: Med smarte opbevaringsløsninger under sengen, får du ekstra plads til at organisere og gemme ting, især godt til små soveværelser. Hold orden ved at udnytte det brede rum under sengen, perfekt til opbevaring af sæsonbestemt tøj eller ekstra sengetøj.Mat finish: Den matte overflade giver sengestellet et stilfuldt, men diskret look. Klædt i et ikke-reflekterende design, forbedrer det sengens moderne stil og passer let ind i enhver soveværelsesindretning uden at være for dominerende.Plejeinstruktioner: Det kræver næsten ingen indsats at holde denne seng i god stand. En hurtig aftørring med en tør klud fjerner nemt støv og holder den slanke stil i længere tid, så du kan nyde den uden meget vedligeholdelse. Farve: HvidMateriale: PVCRammemateriale: KrydsfinerSamlede dimensioner: 203 x 140 x 43,5 cm (L x B x H)Madras størrelse: Dobbeltseng (140 cm x 200 cm eller 55" x 79")Har spiret ramme: JaOpbevaringsløsninger under sengenmed madrasMadrasmateriale: SkumForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengramme: 193 x 90 x 23.5 cm (LxBxH)1 x Madras: 190 x 90 x 20 cm (LxBxH)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 140 x 200 cm
Vægt: 74.7g
EAN: 8721288275554
Varenr.: 1717957
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengeramme med madras med madras 2 stk Hvid PVC
-30%3.519 kr
Før 5.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Hvid PVC billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 140 x 200 cm
Vægt: 74.7g
EAN: 8721288275554
Varenr.: 1717957
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Med Madras Ren Hvid 140 X 200 Cm Kunstlæder
4.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Med Madras Ren Hvid 140 X 200 Cm Kunstlæder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Med Madras Ren Hvid 140 X 200 Cm Kunstlæder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
2Livera DK3.519 kr3.588 krKøb
3Vivas DK3.519 kr3.588 krKøb
4BoligRetning4.999 kr4.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Med Madras Ren Hvid 140 X 200 Cm Kunstlæder

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Med Madras Ren Hvid 140 X 200 Cm Kunstlæder i 174 dage. Laveste pris i perioden er 3.299 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 4.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.818 kr.

Den nuværende pris på 3.499 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Sengeramme Med Madras Ren Hvid 140 X 200 Cm Kunstlæder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Sengeramme Med Madras Ren Hvid 140 X 200 Cm Kunstlæder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20263.499 kr100 kr (3%)
5. maj 20263.399 kr1.500 kr (31%)
2. maj 20264.899 kr500 kr (11%)
27. apr. 20264.399 kr150 kr (4%)
24. apr. 20264.249 kr100 kr (2%)
23. apr. 20264.149 kr260 kr (7%)
2. apr. 20263.889 kr180 kr (5%)
31. mar. 20263.709 kr90 kr (2%)
30. mar. 20263.619 kr60 kr (2%)
28. mar. 20263.679 kr110 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret