Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengeramme Med Madras Med Madras Hvid 160 X 200 Cm Kunstlæder

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721158211040
Pris fra 3.799 krtil 4.849 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.050 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.694 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Sengeramme Med Madras Med Madras Hvid 160 X 200 Cm Kunstlæder og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3799 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kontinentalseng med madras Hvid 160 x 200 cm Kunstlæder
-28%3.799 kr
Før 5.313 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Hvid 160 x 200 cm Kunstlæder billede

Produktinformation

Denne moderne boks-madras seng blander stil og funktionalitet og skaber et indbydende midtpunkt i soveværelset. Den har et enkelt design med rene linjer, der passer nemt ind i enhver moderne indretning. Indhyllet i kunstlæder med blød skumfyldning, byder sengen på både flot udseende og behagelig komfort - et perfekte valg for dem, der ønsker en god kombi af form og funktion i deres soveområde. Kvalitetsmaterialer: Gennemført i kunstlæder og har en træramme, der både ser godt ud og holder. De valgte materialer gør den holdbar og nem at passe på, så du kan nyde sengens stil i lang tid uden besvær.Fuld komfort: Den pocketed coil-madras med skumfyldning giver en behagelig medium fasthed og støtte. Den tilpasser sig alle sovestile, uanset om du ligger på ryggen, maven eller siden, og reducerer dermed forstyrrelser fra en partner, så du kan få kvalitetssøvn hver nat.Justerbarhed: Senegavlen har to højdeindstillinger, så du kan justere den til dine præferencer. Dette sikrer, at du kan tilpasse sengen til den ønskede højde, hvilket giver dig mere komfort og tilfredshed med din seng.Stilfuld belysning: Med de indbyggede LED-strips får rummet en fed atmosfære. De kan placeres, som du vil, så du har fleksible muligheder for at skabe den perfekte belysning til afslapning eller læsning uden at forstyrre ræfters ro.Montering & vedligeholdelse: Montering kræver to personer med en skruetrækker. For at forlænge sengens levetid skal du rengøre den med en tør klud og undgå hårde kemikalier. Denne enkle pleje rutine holder sengen flot i mange år. Farve: HvidMateriale: KunstlæderRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 203 x 163 x 88 cm (L x B x H)Madras størrelse: King seng (160 cm x 200 cm eller 63" x 79")Maks. vægt: 280 kgHar spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 2SlidstærkHovedgav med ...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 69.49g
EAN: 8721158211040
Varenr.: 1643280
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Kontinentalseng med madras Hvid 160 x 200 cm Kunstlæder
-28%3.819 kr
Før 5.333 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Hvid 160 x 200 cm Kunstlæder billede

Produktinformation

Denne moderne boks-madras seng blander stil og funktionalitet og skaber et indbydende midtpunkt i soveværelset. Den har et enkelt design med rene linjer, der passer nemt ind i enhver moderne indretning. Indhyllet i kunstlæder med blød skumfyldning, byder sengen på både flot udseende og behagelig komfort - et perfekte valg for dem, der ønsker en god kombi af form og funktion i deres soveområde. Kvalitetsmaterialer: Gennemført i kunstlæder og har en træramme, der både ser godt ud og holder. De valgte materialer gør den holdbar og nem at passe på, så du kan nyde sengens stil i lang tid uden besvær.Fuld komfort: Den pocketed coil-madras med skumfyldning giver en behagelig medium fasthed og støtte. Den tilpasser sig alle sovestile, uanset om du ligger på ryggen, maven eller siden, og reducerer dermed forstyrrelser fra en partner, så du kan få kvalitetssøvn hver nat.Justerbarhed: Senegavlen har to højdeindstillinger, så du kan justere den til dine præferencer. Dette sikrer, at du kan tilpasse sengen til den ønskede højde, hvilket giver dig mere komfort og tilfredshed med din seng.Stilfuld belysning: Med de indbyggede LED-strips får rummet en fed atmosfære. De kan placeres, som du vil, så du har fleksible muligheder for at skabe den perfekte belysning til afslapning eller læsning uden at forstyrre ræfters ro.Montering & vedligeholdelse: Montering kræver to personer med en skruetrækker. For at forlænge sengens levetid skal du rengøre den med en tør klud og undgå hårde kemikalier. Denne enkle pleje rutine holder sengen flot i mange år. Farve: HvidMateriale: KunstlæderRammemateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 203 x 163 x 88 cm (L x B x H)Madras størrelse: King seng (160 cm x 200 cm eller 63" x 79")Maks. vægt: 280 kgHar spiret ramme: JaMaksimalt antal mennesker: 2SlidstærkHovedgav med 2 installationshøjde mulighedermed madrasMadrasmateriale: KunstlæderLystype: Led-stripsForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1x Sengestel: 203 x 123 x 25 cm (LxWxH)1x Madras: 200 x 120 x 20 cm (LxWxH)1x Madras topper: 200 x 120 x 5 cm (LxWxH)1x LED hovedgærde: 100 x 5 x 88/98 cm (LxWxH)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 160 x 200 cm
Vægt: 69.49g
EAN: 8721158211040
Varenr.: 1643280
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kontinentalseng med madras Hvid 160 x 200 cm Kunstlæder
-28%3.819 kr
Før 5.333 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kontinentalseng med madras Hvid 160 x 200 cm Kunstlæder billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 160 x 200 cm
Vægt: 69.49g
EAN: 8721158211040
Varenr.: 1643280
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Med Madras Med Madras Hvid 160 X 200 Cm Kunstlæder
-10%4.849 kr
Før 5.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Med Madras Med Madras Hvid 160 X 200 Cm Kunstlæder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Med Madras Med Madras Hvid 160 X 200 Cm Kunstlæder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
2Livera DK3.819 kr3.888 krKøb
3Vivas DK3.819 kr3.888 krKøb
4BoligRetning4.849 kr4.849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Med Madras Med Madras Hvid 160 X 200 Cm Kunstlæder

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Med Madras Med Madras Hvid 160 X 200 Cm Kunstlæder i 142 dage. Laveste pris i perioden er 3.499 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 4.009 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.872 kr.

Den nuværende pris på 3.799 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Sengeramme Med Madras Med Madras Hvid 160 X 200 Cm Kunstlæder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Sengeramme Med Madras Med Madras Hvid 160 X 200 Cm Kunstlæder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20263.799 kr210 kr (5%)
24. apr. 20264.009 kr59 kr (1%)
19. apr. 20263.950 kr59 kr (1%)
18. apr. 20264.009 kr59 kr (1%)
17. apr. 20263.950 kr59 kr (1%)
16. apr. 20264.009 kr59 kr (1%)
6. apr. 20263.950 kr5 kr (0%)
1. apr. 20263.955 kr65 kr (2%)
30. mar. 20263.890 kr
29. mar. 20263.889,6 kr127,27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret