Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengekufferter Hvid 100X36,5X16,5 Cm Lagdelt Træ - Grå sonoma-eg / 75 x 36,5 x 16,5 cm

BoligcenterSengebordeEAN: 8721158911322
Pris fra 449 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengekufferter Hvid 100X36,5X16,5 Cm Lagdelt Træ - Grå sonoma-eg / 75 x 36,5 x 16,5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeskuffer Grå sonoma-eg 75 x 36.5 x 16.5 cm Konstrueret træ
-11%449 kr
Før 504 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeskuffer Grå sonoma-eg 75 x 36.5 x 16.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det her minimalistiske sengebord med skuffer er lige noget for det moderne soveværelse. Det er din perfekte makker til sovepladsen, som blander enkelhed med praktisk anvendelse og giver masser af opbevaring til dine ting som bøger, et vækkeur eller en lampe. De glatte linjer og den bløde matte finish tilføjer et klassisk præg til rummet og giver soveværelset et løft. Materialer: Lavet af kvalitets konstrueret træ, så dette sengebord er bygget til at holde og er super slidstærkt. Den glatte overflade giver et elegant udseende og er ridsefast, perfekt til daglig brug.Inkluderede komponenter: Den stilfulde bagside og skufferne i konstrueret træ giver masser af opbevaring til dine ting. Den slanke ramme komplimenterer bordets moderne look og passer ind i mange soveværelsesstile.Funktioner / Design: Det moderne design holder det enkelt og praktisk. Den handy rektangulære form gør det nemt at få plads, og den lettilgængelige overflade er ideel til hverdagsbrug.Anbefalede anvendelser: Fantastisk til moderne soveværelser, det fungerer perfekt som natbord eller en stilfuld opbevaringsløsning. Det er ideelt til minimalistiske rum og leverer praktisk opbevaring uden at gå på kompromis med stilen.Pleje og vedligeholdelse: For at holde bordet pænt, tør det bare af med en tør klud jævnligt og undgå skrappe kemikalier eller skrubbesvampe. Træk det ikke henover gulvet for at forlænge levetiden. Enkel pleje holder det friskt i lang tid. Farve: Grå sonoma-egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 75 x 36.5 x 16.5 CM (L x B x H)Med skuffeSlidstærkSimplistiskNem at rengøre overfladeForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 12.1g
EAN: 8721158911322
Varenr.: 1581943
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeskuffer Grå sonoma-eg 75 x 36.5 x 16.5 cm Konstrueret træ
-10%469 kr
Før 524 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeskuffer Grå sonoma-eg 75 x 36.5 x 16.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 75 x 36.5 x 16.5 cm
Vægt: 12.1g
EAN: 8721158911322
Varenr.: 1581943
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengeskuffer Grå sonoma-eg 75 x 36.5 x 16.5 cm Konstrueret træ
-10%469 kr
Før 524 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeskuffer Grå sonoma-eg 75 x 36.5 x 16.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 75 x 36.5 x 16.5 cm
Vægt: 12.1g
EAN: 8721158911322
Varenr.: 1581943
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengekufferter Hvid 100X36,5X16,5 Cm Lagdelt Træ - Grå sonoma-eg / 75 x 36,5 x 16,5 cm
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengekufferter Hvid 100X36,5X16,5 Cm Lagdelt Træ - Grå sonoma-eg / 75 x 36,5 x 16,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengekufferter Hvid 100X36,5X16,5 Cm Lagdelt Træ - Grå sonoma-eg / 75 x 36,5 x 16,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK449 kr449 krKøb
2Livera DK469 kr538 krKøb
3Vivas DK469 kr538 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengekufferter Hvid 100X36,5X16,5 Cm Lagdelt Træ - Grå sonoma-eg / 75 x 36,5 x 16,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengekufferter Hvid 100X36,5X16,5 Cm Lagdelt Træ - Grå sonoma-eg / 75 x 36,5 x 16,5 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 429 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Sengekufferter Hvid 100X36,5X16,5 Cm Lagdelt Træ - Grå sonoma-eg / 75 x 36,5 x 16,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Sengekufferter Hvid 100X36,5X16,5 Cm Lagdelt Træ - Grå sonoma-eg / 75 x 36,5 x 16,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026449 kr10 kr (2%)
5. maj 2026459 kr50 kr (12%)
17. jan. 2026409 kr10 kr (3%)
13. jan. 2026399 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret