Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 200 cm

Pris fra 519 krtil 699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 200 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengegavl 200 cm massivt genbrugstræ og jern
-51%519 kr
Før 1.057 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengegavl 200 cm massivt genbrugstræ og jern billede

Produktinformation

Denne stilfulde sengegavl fuldender sengerammens look, og den passer ind i ethvert rum. Robust og stabilt: Massivt genbrugstræ består af genanvendt tømmer som teak, mangotræ, fyrretræ og bøg. Disse materialer er genanvendt fra gamle bygninger som fabrikker, skure og både. Tegn på slid samt en synlig årestruktur giver hvert møbel et unikt look.Robust ramme: Denne sengegavl er konstrueret med en robust jernramme, der giver øget styrke og holdbarhed og sikrer en sikker og stabil pasform til din seng.Fremragende støtte: Sengegavlen giver fremragende rygstøtte, når du sidder op i sengen for at læse eller se fjernsyn.Fritstående sengegavl: Den fritstående sengegavl er en problemfri løsning, der er nem at tilføje uden behov for vægmontering. Godt at vide:Sengerammen og madrassen medfølger ikke i pakken.Hvert produkt er unikt takket være forskellene i farver og åremønstre. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du får et helt unikt produkt. Materiale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish, pulverlakeret jernProduktmål: 200 x 2 x 100 cm (L x B x H)Egnet madrasbredde: 200 cmMontering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengegavle
Vægt: 19.45g
EAN: 8721158413406
Varenr.: 1535666
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengegavl 200 cm massivt genbrugstræ og jern
-50%540 kr
Før 1.077 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengegavl 200 cm massivt genbrugstræ og jern billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengegavle
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 19.45g
EAN: 8721158413406
Varenr.: 1535666
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengegavl 200 cm massivt genbrugstræ og jern
-50%540 kr
Før 1.077 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengegavl 200 cm massivt genbrugstræ og jern billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengegavle
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 19.45g
EAN: 8721158413406
Varenr.: 1535666
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 200 cm
-26%699 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK519 kr519 krKøb
2Livera DK540 kr609 krKøb
3Vivas DK540 kr609 krKøb
4BoligRetning699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 200 cm i 125 dage. Laveste pris i perioden er 519 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 689 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 652 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Sengegavl Og Jern - Massivt genanvendt træ / 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026519 kr170 kr (25%)
22. apr. 2026689 kr40 kr (6%)
13. apr. 2026649 kr20 kr (3%)
28. mar. 2026669 kr20 kr (3%)
26. mar. 2026689 kr20 kr (3%)
22. mar. 2026669 kr20 kr (3%)
4. feb. 2026689 kr60 kr (10%)
2. feb. 2026629 kr60 kr (9%)
1. feb. 2026689 kr60 kr (10%)
31. jan. 2026629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret