Gå til hovedindhold

Tvillum Sengebord/natbord Vesterholm Pepe - natur/hvid højglans, 2 skuffer, H42xB40xD40cm, dansk FSC

TvillumNatbordeEAN: 5713035024594
Pris fra 469 krtil 783 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 314 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 341,1 kr 26. maj

Sammenlign priser på Sengebord/natbord Vesterholm Pepe - natur/hvid højglans, 2 skuffer, H42xB40xD40cm, dansk FSC og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sengebord/natbord Vesterholm Pepe - natur/hvid højglans, 2 skuffer, H42xB40xD40cm, dansk FSC
469 kr
Til butik
Sengebord/natbord Vesterholm Pepe - natur/hvid højglans, 2 skuffer, H42xB40xD40cm, dansk FSC billede

Produktinformation

Pepe sengebord fra Vesterholm (leverandør Vesterholm) er et stilrent og funktionelt valg til soveværelset, der passer særligt godt til private hjem med fokus på enkelhed og kvalitet. I det vedhæftede foto fremhæves kombinationen af en varm egetræsstruktur...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Sengeborde
Farve: Natur/Hvid højglans
EAN: 5713035024594
Varenr.: 3188964
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Petra natbord med 2 skuffer eg dekor/hvid højglans
783 kr
Til butik
Petra natbord med 2 skuffer eg dekor/hvid højglans billede

Produktinformation

Petra natbord med 2 skuffer eg dekor/hvid højglans er en Sengeborde i farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Petra natbord med 2 skuffer eg dekor/hvid højglans. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvillum
Kategori: Sengeborde
Materiale: Eg
Størrelse: 40 cm x 42 cm
Vægt: 11.2g
Artikel nr.: 07-70500akuu
EAN: 5713035024594
Varenr.: 07-70500akuu

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord/natbord Vesterholm Pepe - natur/hvid højglans, 2 skuffer, H42xB40xD40cm, dansk FSC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord/natbord Vesterholm Pepe - natur/hvid højglans, 2 skuffer, H42xB40xD40cm, dansk FSC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk469 kr469 krKøb
2ebuy24 DK783 kr832 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord/natbord Vesterholm Pepe - natur/hvid højglans, 2 skuffer, H42xB40xD40cm, dansk FSC

PriceData har fulgt prisen på Sengebord/natbord Vesterholm Pepe - natur/hvid højglans, 2 skuffer, H42xB40xD40cm, dansk FSC i 140 dage. Laveste pris i perioden er 341,1 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 408 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 37% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Sengebord/natbord Vesterholm Pepe - natur/hvid højglans, 2 skuffer, H42xB40xD40cm, dansk FSC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Sengebord/natbord Vesterholm Pepe - natur/hvid højglans, 2 skuffer, H42xB40xD40cm, dansk FSC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026469 kr90 kr (24%)
1. jun. 2026379 kr37,9 kr (11%)
26. maj 2026341,1 kr127,9 kr (27%)
24. maj 2026469 kr127,9 kr (37%)
8. maj 2026341,1 kr37,9 kr (10%)
29. apr. 2026379 kr110 kr (22%)
28. apr. 2026489 kr110 kr (29%)
25. apr. 2026379 kr10 kr (3%)
16. apr. 2026369 kr30 kr (8%)
6. apr. 2026399 kr56 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret