Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengeborde 37X32X50 Cm Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721158630384
Pris fra 769 krtil 1.299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeborde 37X32X50 Cm Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 769 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengebord 37x32x50 cm massivt ru mangotræ
-37%769 kr
Før 1.220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 37x32x50 cm massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Giv din boligindretning et strejf at charme med dette stilfulde sengebord. Robust og stabilt materiale: Massivt mangotræ er et robust og tropisk hårdttræ, der skaber møbler med enestående holdbarhed og styrke. De smukke åremønstre gør hvert møbel helt unikt.Ben af træ: Natbordet er understøttet af robuste træben, der sikrer stabilitet, sikkerhed og fasthed.God opbevaringsplads: Sengebordet giver rigelig opbevaringsplads til magasiner, bøger, briller og andre vigtige ting ved sengetid, så de er organiserede og inden for rækkevidde.Robust top: Den robuste top på sengebordet er perfekt til at placere bordlamper, vækkeure, bøger, billedrammer, små potteplanter, dekorationer eller andre vigtige ting.Nem at vedligeholde: Takket være dens glatte overflade er natbordet nemt at rengøre med en fugtig klud og kræver mindre vedligeholdelse. Godt at vide:Hvert produkt er unikt takket være forskellene i farver og åremønstre. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du får et helt unikt produkt. Materiale: Massivt og ru mangotræMål: 37 x 32 x 50 cm (B x D x H)Benhøjde: 10 cmMontering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 11.74g
EAN: 8721158630384
Varenr.: 1502889
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengebord 37x32x50 cm massivt ru mangotræ
-36%789 kr
Før 1.240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 37x32x50 cm massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Materiale: Massivt ru mangotræ
Vægt: 11.74g
EAN: 8721158630384
Varenr.: 1502889
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengebord 37x32x50 cm massivt ru mangotræ
-36%789 kr
Før 1.240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 37x32x50 cm massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Materiale: Massivt ru mangotræ
Vægt: 11.74g
EAN: 8721158630384
Varenr.: 1502889
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeborde 37X32X50 Cm Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeborde 37X32X50 Cm Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeborde 37X32X50 Cm Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK769 kr769 krKøb
2Livera DK789 kr858 krKøb
3Vivas DK789 kr858 krKøb
4BoligRetning1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeborde 37X32X50 Cm Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ

PriceData har fulgt prisen på Sengeborde 37X32X50 Cm Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 769 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 806 kr.

Den nuværende pris på 769 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Sengeborde 37X32X50 Cm Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Sengeborde 37X32X50 Cm Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026769 kr60 kr (7%)
30. apr. 2026829 kr20 kr (2%)
28. apr. 2026809 kr20 kr (2%)
25. apr. 2026829 kr20 kr (2%)
22. apr. 2026809 kr20 kr (2%)
4. feb. 2026829 kr50 kr (6%)
2. feb. 2026779 kr50 kr (6%)
1. feb. 2026829 kr50 kr (6%)
31. jan. 2026779 kr50 kr (6%)
29. jan. 2026829 kr50 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret