Gå til hovedindhold

Tvillum Sengebord Vesterholm Naia natbord, oxid beton/hvid højglans, 2 skuffer, FSC, H49,5×B40,4×D50 cm

TvillumNatbordeEAN: 5713035053860
Pris fra 559 krtil 731 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 479 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Sengebord Vesterholm Naia natbord, oxid beton/hvid højglans, 2 skuffer, FSC, H49,5×B40,4×D50 cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 559 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sengebord Vesterholm Naia natbord, oxid beton/hvid højglans, 2 skuffer, FSC, H49,5×B40,4×D50 cm
559 kr
Til butik
Sengebord Vesterholm Naia natbord, oxid beton/hvid højglans, 2 skuffer, FSC, H49,5×B40,4×D50 cm billede

Produktinformation

Elva sengebord fra Vesterholm (leverandør Vesterholm) er et stilrent og funktionelt valg til soveværelset, særligt for private kunder, der ønsker et moderne udtryk med praktisk opbevaring. Kombinationen af oxid beton og hvid højglans skaber et flot kontra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Sengeborde
Farve: Oxid Beton/Hvid højglans
EAN: 5713035053860
Varenr.: 3187582
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nada natbord med 2 skuffer beton dekor/hvid højglans
731 kr
Til butik
Nada natbord med 2 skuffer beton dekor/hvid højglans billede

Produktinformation

Nada natbord med 2 skuffer beton dekor/hvid højglans er en Sengeborde i Beton, Hvid farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Nada natbord med 2 skuffer beton dekor/hvid højglans. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvillum
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 40 cm x 50 cm
Vægt: 13.3g
Artikel nr.: 07-76230gxuu
EAN: 5713035053860
Varenr.: 07-76230gxuu

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord Vesterholm Naia natbord, oxid beton/hvid højglans, 2 skuffer, FSC, H49,5×B40,4×D50 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord Vesterholm Naia natbord, oxid beton/hvid højglans, 2 skuffer, FSC, H49,5×B40,4×D50 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk559 kr559 krKøb
2ebuy24 DK731 kr780 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord Vesterholm Naia natbord, oxid beton/hvid højglans, 2 skuffer, FSC, H49,5×B40,4×D50 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengebord Vesterholm Naia natbord, oxid beton/hvid højglans, 2 skuffer, FSC, H49,5×B40,4×D50 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 589 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 519 kr.

Den nuværende pris på 559 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Sengebord Vesterholm Naia natbord, oxid beton/hvid højglans, 2 skuffer, FSC, H49,5×B40,4×D50 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Sengebord Vesterholm Naia natbord, oxid beton/hvid højglans, 2 skuffer, FSC, H49,5×B40,4×D50 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026559 kr30 kr (5%)
18. apr. 2026589 kr54 kr (10%)
31. mar. 2026535 kr36 kr (7%)
29. mar. 2026499 kr36 kr (7%)
28. mar. 2026535 kr56 kr (12%)
23. mar. 2026479 kr56 kr (10%)
22. mar. 2026535 kr56 kr (12%)
19. mar. 2026479 kr56 kr (10%)
18. mar. 2026535 kr56 kr (12%)
15. mar. 2026479 kr56 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret