Gå til hovedindhold

Tvillum Sengebord Vesterholm Askø natbord, valnød/mat sort, 2 skuffer, danskproduceret FSC, H59,6 x B43,3 x D40,1 cm

TvillumNatbordeEAN: 5713035069885
Pris fra 1.194 krtil 1.862 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 668 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.146,75 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Sengebord Vesterholm Askø natbord, valnød/mat sort, 2 skuffer, danskproduceret FSC, H59,6 x B43,3 x D40,1 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1194 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
VIBORG NATBORD - VALNØD / SORT
-20%1.194 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
VIBORG NATBORD - VALNØD / SORT billede

Produktinformation

Dette sengebord i valnød / sort indeholder 2 skuffer. Sengebordet giver derfor en smule opbevaring til bøger, briller eller hvad du ellers har brug for at gemme af vejen, for at holde orden.• Moderne sengebord• Valnød / sort• Rengøringsvenlig• Leveres usamlet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tvilum
Kategori: Soveværelse
0
Artikel nr.: 86014gmdj
EAN: 5713035069885
Varenr.: 33280
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sengebord Vesterholm Askø natbord, valnød/mat sort, 2 skuffer, danskproduceret FSC, H59,6 x B43,3 x D40,1 cm
1.439 kr
Til butik
Sengebord Vesterholm Askø natbord, valnød/mat sort, 2 skuffer, danskproduceret FSC, H59,6 x B43,3 x D40,1 cm billede

Produktinformation

Vesterholm Askø natbord fra Vesterholm er et stilrent og praktisk valg til soveværelset, designet med private hjem i tankerne. Dette Askø sengebord i valnød mat sort måler H 59,6 x B 43,3 x D 40,1 cm og er fremstillet i Danmark af FSC‑certificeret træ,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Sengeborde
Farve: Valnød matsort
EAN: 5713035069885
Varenr.: 2788672
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rye Natbord 2 skuffer mat sort, valnød dekor
1.862 kr
Til butik
Rye Natbord 2 skuffer mat sort, valnød dekor billede

Produktinformation

Rye Natbord 2 skuffer mat sort, valnød dekor er en Sengeborde i farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Natbord 2 skuffer mat sort, valnød dekor. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvillum
Kategori: Sengeborde
Materiale: Valnød
Størrelse: 43 cm x 60 cm
Vægt: 16.4g
Artikel nr.: 07-86014gmdj
EAN: 5713035069885
Varenr.: 07-86014gmdj

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord Vesterholm Askø natbord, valnød/mat sort, 2 skuffer, danskproduceret FSC, H59,6 x B43,3 x D40,1 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord Vesterholm Askø natbord, valnød/mat sort, 2 skuffer, danskproduceret FSC, H59,6 x B43,3 x D40,1 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK1.194 kr1.194 krKøb
2Likehome.dk1.439 kr1.439 krKøb
3ebuy24 DK1.862 kr1.911 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord Vesterholm Askø natbord, valnød/mat sort, 2 skuffer, danskproduceret FSC, H59,6 x B43,3 x D40,1 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengebord Vesterholm Askø natbord, valnød/mat sort, 2 skuffer, danskproduceret FSC, H59,6 x B43,3 x D40,1 cm i 140 dage. Laveste pris i perioden er 1.067,11 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 1.194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.157 kr.

Den nuværende pris på 1.194 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Sengebord Vesterholm Askø natbord, valnød/mat sort, 2 skuffer, danskproduceret FSC, H59,6 x B43,3 x D40,1 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Sengebord Vesterholm Askø natbord, valnød/mat sort, 2 skuffer, danskproduceret FSC, H59,6 x B43,3 x D40,1 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 20261.194 kr47,25 kr (4%)
6. apr. 20261.146,75 kr47,25 kr (4%)
5. apr. 20261.194 kr47,25 kr (4%)
6. mar. 20261.146,75 kr47,25 kr (4%)
31. jan. 20261.194 kr126,89 kr (12%)
20. jan. 20261.067,11 kr53,4 kr (5%)
16. jan. 20261.120,51 kr73,49 kr (6%)
15. jan. 20261.194 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret