Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengebord 40X34X46 Cm Massivt Genbrugstræ - 2 / Massivt genanvendt træ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721012489066
Pris fra 599 krtil 799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Sengebord 40X34X46 Cm Massivt Genbrugstræ - 2 / Massivt genanvendt træ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeborde 2 stk. 40x34x46 cm massivt genbrugstræ
599 kr
Til butik
Sengeborde 2 stk. 40x34x46 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Disse industrielle sengeborde i træ er et dekorativt samt praktisk supplement til dit interiør. Massivt genbrugstræ: Massivt genbrugstræ består af genanvendt træ såsom teak, mangotræ, fyrretræ og bøgetræ. Disse materialer stammer fra gamle bygninger såsom fabrikker, skure og både. Hver del af håndlavet, så farverne vil variere fra produkt til produkt.God opbevaringsplads: Natbordet har et rum, der giver rigelig med opbevaringsplads til at opbevare og fremvise dine bøger, magasiner og pyntegenstande, samtidig med at den giver dit indretning et løft.Stabile og slidstærke ben: Dette natbord understøttes af robuste ben, hvilket giver stabilitet,, sikkerhed og fasthed. Godt at vide:Hvert produkt er unikt takket være forskellene i farver og åremønstre. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du får et helt unikt produkt. Materiale: Massivt genbrugstræ, konstrueret træ, stålMål: 40 x 34 x 46 cm (L x B x H)Med 1 rumMed 1 skuffeMontering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:2 x sengeborde...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 23.9g
EAN: 8721012489066
Varenr.: 1289437
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeborde 2 stk. 40x34x46 cm massivt genbrugstræ
619 kr
Til butik
Sengeborde 2 stk. 40x34x46 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 23.9g
EAN: 8721012489066
Varenr.: 1289437
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengebord 40X34X46 Cm Massivt Genbrugstræ - 2 / Massivt genanvendt træ
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 40X34X46 Cm Massivt Genbrugstræ - 2 / Massivt genanvendt træ billede

Produktinformation

Beskrivelse Tilføj et strejf af industriel charme til dit soveværelse med dette elegante sengebord i massivt genbrugstræ. Dette unikke sengebord på 40x34x46 cm kombinerer rustik æstetik med moderne funktionalitet, hvilket gør det til det perfekte natbord...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Natborde
EAN: 8721012489066
Varenr.: 56912565928285

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 40X34X46 Cm Massivt Genbrugstræ - 2 / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 40X34X46 Cm Massivt Genbrugstræ - 2 / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK599 kr599 krKøb
2Livera DK619 kr688 krKøb
3BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord 40X34X46 Cm Massivt Genbrugstræ - 2 / Massivt genanvendt træ

PriceData har fulgt prisen på Sengebord 40X34X46 Cm Massivt Genbrugstræ - 2 / Massivt genanvendt træ i 180 dage. Laveste pris i perioden er 589 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 594 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Sengebord 40X34X46 Cm Massivt Genbrugstræ - 2 / Massivt genanvendt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Sengebord 40X34X46 Cm Massivt Genbrugstræ - 2 / Massivt genanvendt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 2026599 kr10 kr (2%)
9. apr. 2026589 kr10 kr (2%)
8. apr. 2026599 kr10 kr (2%)
31. mar. 2026589 kr10 kr (2%)
30. mar. 2026599 kr10 kr (2%)
26. mar. 2026589 kr10 kr (2%)
25. mar. 2026599 kr10 kr (2%)
12. mar. 2026589 kr10 kr (2%)
11. mar. 2026599 kr10 kr (2%)
7. mar. 2026589 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret