Gå til hovedindhold

SemperGuard Comfort Nitril Engangshandsker 90-100 stk - Blå / S | Handsker | DISCOUNT | EN 21420 (CE)

SemperGuardTilbehør til tøjEAN: 9001570516459
Pris fra 99 krtil 179,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 80,5 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SemperGuard Comfort Nitril Engangshandsker 90-100 stk - Blå / S | Handsker | DISCOUNT | EN 21420 (CE) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Semperguard nitrilhandsker blå pudderfri pk/100 S
-45%99 kr
Før 180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Semperguard nitrilhandsker blå pudderfri pk/100 S billede

Produktinformation

Blå nitril-engangshandske uden pudder. Nitrilen er så fleksibel, at den kan erstatte latexhandsker. Modellen har rullet kant og en ru overflade, som sikrer et bedre greb. Godkendt til brug i fødevareindustrien. Længde 24 cm, tykkelse 0,10 mm. AQL 1,5. CE-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SemperGuard
Kategori: Engangshandsker
EAN: 9001570516459
Varenr.: 596331
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SemperGuard Comfort Nitril Engangshandsker 90-100 stk - Blå / S | Handsker | DISCOUNT | EN 21420 (CE)
179,5 kr
Til butik
SemperGuard Comfort Nitril Engangshandsker 90-100 stk - Blå / S | Handsker | DISCOUNT | EN 21420 (CE) billede

Produktinformation

SemperGuard Comfort Nitril engangshandsker 90-100 stk semperguard Nitrile Comfort er den ideelle løsning, når det drejer sig om forbedret brugerbeskyttelse, uden at gå på kompromis med komfort og taktil følsomhed. Uanset om det er til engangsbeskyttelse m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SemperGuard
Kategori: Handsker
EAN: 9001570516459
Varenr.: 47507251986769

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SemperGuard Comfort Nitril Engangshandsker 90-100 stk - Blå / S | Handsker | DISCOUNT | EN 21420 (CE) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SemperGuard Comfort Nitril Engangshandsker 90-100 stk - Blå / S | Handsker | DISCOUNT | EN 21420 (CE) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk99 kr99 krKøb
2Sikkerhedsgiganten179,5 kr179,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SemperGuard Comfort Nitril Engangshandsker 90-100 stk - Blå / S | Handsker | DISCOUNT | EN 21420 (CE)

PriceData har fulgt prisen på SemperGuard Comfort Nitril Engangshandsker 90-100 stk - Blå / S | Handsker | DISCOUNT | EN 21420 (CE) i 155 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 45% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for SemperGuard Comfort Nitril Engangshandsker 90-100 stk - Blå / S | Handsker | DISCOUNT | EN 21420 (CE). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for SemperGuard Comfort Nitril Engangshandsker 90-100 stk - Blå / S | Handsker | DISCOUNT | EN 21420 (CE) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202699 kr80,5 kr (45%)
30. maj 2026179,5 kr80,5 kr (81%)
23. maj 202699 kr80,5 kr (45%)
22. maj 2026179,5 kr80,5 kr (81%)
15. maj 202699 kr80,5 kr (45%)
14. maj 2026179,5 kr80,5 kr (81%)
2. maj 202699 kr80,5 kr (45%)
1. maj 2026179,5 kr80,5 kr (81%)
24. apr. 202699 kr81 kr (45%)
23. apr. 2026180 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret