Gå til hovedindhold

Home>it Self-adhesive hook, 4 x 4 cm. Matt black Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort

Home>itBadeværelse – tilbehørEAN: 5708614136607
Pris fra 23,1 krtil 39,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 16,85 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21,09 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Self-adhesive hook, 4 x 4 cm. Matt black Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23.1 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Self-adhesive hook, 4 x 4 cm. Matt black Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort
23,1 kr
Til butik
Self-adhesive hook, 4 x 4 cm. Matt black Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Home>It
Kategori: Badeværelses tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: MIL-13660
EAN: 5708614136607
Varenr.: 25150122
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HOME It selvklæbende enkelt krog 4 x 4 cm matsort
24 kr
Til butik
HOME It selvklæbende enkelt krog 4 x 4 cm matsort billede

Produktinformation

HOME It selvklæbende enkelt krog 4 x 4 cm matsortKrog med dobbeltklæbende 3M tape så den nemt monteres på glatte og plane overflader. Dermed slipper du for at bore huller i vægge og fliser på badeværelset. Bruge den selvklæbende krog til feks. viskestykker, håndklæder og andre mindre ting. Bemærk at selvklæbende knager monteres på glatte, rengjorte overflader og limen skal hærde 24 timer inden brug.Mål: 4 x 4 cmMateriale: stålOverflade: Matsort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Home>it
Kategori: Knage/kroge
Vægt: 1g
Artikel nr.: MIL-13660
EAN: 5708614136607
Varenr.: 2261510
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HOME It ® selvklæbende enkelt krog i rustfrit stål 4 x 4 cm matsort
29,95 kr
Til butik
HOME It ® selvklæbende enkelt krog i rustfrit stål 4 x 4 cm matsort billede

Produktinformation

Få mere plads og organisering på dit badeværelse med vores praktiske selvklæbende krog med dobbeltklæbende 3M tape. Nem at montere på glatte og plane overflader uden besværet ved at bore huller i vægge eller fliser. Denne krog er perfekt til at hænge vi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Home>it
Kategori: Toilettilbehør
EAN: 5708614136607
Varenr.: 490751
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Home>it Self-Adhesive Single Hook
34 kr
Til butik
Gå til Naga A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort
39,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Self-adhesive hook, 4 x 4 cm. Matt black Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Self-adhesive hook, 4 x 4 cm. Matt black Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK23,1 kr62,1 krKøb
2Homeshop DK24 kr24 krKøb
3Globaltools.dk29,95 kr29,95 krKøb
4Proshop DK34 kr73 krKøb
5Naga A/S39,95 kr39,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Self-adhesive hook, 4 x 4 cm. Matt black Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort

PriceData har fulgt prisen på Self-adhesive hook, 4 x 4 cm. Matt black Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 21,09 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 23,1 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Self-adhesive hook, 4 x 4 cm. Matt black Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Self-adhesive hook, 4 x 4 cm. Matt black Selvklæbende knag, 4 x 4 cm. Matsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202623,1 kr
23. maj 202624 kr
21. maj 202623,1 kr1,1 kr (5%)
18. maj 202622 kr2 kr (8%)
10. apr. 202624 kr2,91 kr (14%)
30. mar. 202621,09 kr2,91 kr (12%)
16. mar. 202624 kr5,95 kr (20%)
7. mar. 202629,95 kr
19. feb. 202630 kr
10. feb. 202629,34 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret