Gå til hovedindhold

Plus Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærdning, transparent, hæfter på mange materialer

PlusKontorforsyningEAN: 5411183002432
Pris fra 71 krtil 84,89 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 13,89 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærdning, transparent, hæfter på mange materialer og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærdning, transparent, hæfter på mange materialer
71 kr
Til butik
Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærdning, transparent, hæfter på mange materialer billede

Produktspecifikationer

Mærke: SOUDAL
Kategori: Sekundlim
Farve: 1
Artikel nr.: 101125
EAN: 5411183002432
Varenr.: 3731509
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sekundlim Cyanonfix 84A 20Gr Tube
81,45 kr
Til butik
Sekundlim Cyanonfix 84A 20Gr Tube billede

Produktinformation

Sekundlim Cyanofix 84A. Cyanofix 84A er en opløsningsmiddelfri sekundlim med hurtig hærdning. • Høj limstyrke • Hærder hurtigt • Transparent • Hæfter på mange materialer Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærd

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5411183002432
Varenr.: 8810777018705
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sekundlim cyanonfix 84a 20gr tube
83,75 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Cyanofix 84A sekundlim klar, 20g
-25%84,89 kr
Før 113,19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærdning, transparent, hæfter på mange materialer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærdning, transparent, hæfter på mange materialer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
2Billigelogvvs.dk81,45 kr81,45 krKøb
3MaintainIt83,75 kr83,75 krKøb
4Globaltools.dk84,89 kr84,89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærdning, transparent, hæfter på mange materialer

PriceData har fulgt prisen på Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærdning, transparent, hæfter på mange materialer i 147 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 84,89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 71 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærdning, transparent, hæfter på mange materialer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Sekundlim Cyanofix 84A 20g tube, opløsningsmiddelfri, hurtig hærdning, transparent, hæfter på mange materialer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202671 kr
1. jun. 202671,84 kr
30. maj 202671 kr1 kr (1%)
28. maj 202672 kr1 kr (1%)
22. maj 202671 kr1 kr (1%)
18. maj 202672 kr1 kr (1%)
14. maj 202671 kr1 kr (1%)
11. maj 202672 kr1 kr (1%)
7. maj 202671 kr1 kr (1%)
5. maj 202672 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret