Gå til hovedindhold

Dana Lim Sekundlim 351 5g - Universal, hurtig og superstærk lim i praktisk genluk flaske

Dana LimKablerEAN: 5701159812005
Pris fra 58 krtil 98,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 40,75 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Sekundlim 351 5g - Universal, hurtig og superstærk lim i praktisk genluk flaske og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dana Lim sekundlim 351 - 5g
58 kr
Til butik
Dana Lim sekundlim 351 - 5g billede

Produktinformation

Dana Lim universalcyanoacrylatlim til limning aftræ, gummi, tekstiler, kork, læder, kunststof, metal m.m.. Indhold: 5 gram Med patenthætte

Produktspecifikationer

Mærke: Dana Lim
Kategori: Kabler
Farve: transparent
Størrelse: 5g
EAN: 5701159812005
Varenr.: 271580535
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dana lim 351 sekundlim - 5gram
58 kr
Til butik
Dana lim 351 sekundlim - 5gram billede

Produktinformation

Dana Lim 351 universal sekundlim er en universal, hurtighærdende cyanoacrylatlim til limning aftræ, gummi, tekstiler, kork, læder, kunststof, metal m.m.. Særligt for Dana Lim 351 sekundlim på 5gram 5 gram Med patenthætte

Produktspecifikationer

Mærke: Dana Lim
Kategori: Kabler
Farve: transparent
Størrelse: 5g
EAN: 5701159812005
Varenr.: 271580535
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dana Lim sekundlim - flaske på 5 g
58 kr
Til butik
Dana Lim sekundlim - flaske på 5 g billede

Produktinformation

Universal superstærk og lynhurtig cyanoacrylat-lim i flaske med patenthætte, der gør det muligt at åbne og dosere med én hånd. Limer træ, gummi, kunststof, tekstiler, læder, metal, keramik m.m. Flaskens lukkemekanisme giver minimalt spild og sikrer limen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dana Lim
Kategori: Lim
Farve: transparent
Størrelse: 5g
EAN: 5701159812005
Varenr.: 271580535
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dana lim 351 sekundlim - 5gram
58 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sekundlim 351 5g - Universal, hurtig og superstærk lim i praktisk genluk flaske
62,13 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dana Lim sekundlim 351, 5 gram
65 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dana Lim sekundlim 351 - 5 g
67 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Dana Lim sekundlim 351 - 5 g
98,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sekundlim 351 5g - Universal, hurtig og superstærk lim i praktisk genluk flaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sekundlim 351 5g - Universal, hurtig og superstærk lim i praktisk genluk flaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline58 kr58 krKøb
2LavprisEl58 kr58 krKøb
3LavprisVVS58 kr58 krKøb
4LavprisVærktøj58 kr58 krKøb
5CS MEGASTORE DK62,13 kr101,13 krKøb
6BilligVVS DK65 kr65 krKøb
7Elvvs.dk67 kr67 krKøb
8vvsfittings.dk98,75 kr98,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sekundlim 351 5g - Universal, hurtig og superstærk lim i praktisk genluk flaske

PriceData har fulgt prisen på Sekundlim 351 5g - Universal, hurtig og superstærk lim i praktisk genluk flaske i 179 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 23% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sekundlim 351 5g - Universal, hurtig og superstærk lim i praktisk genluk flaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sekundlim 351 5g - Universal, hurtig og superstærk lim i praktisk genluk flaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202658 kr2 kr (3%)
16. maj 202660 kr2 kr (3%)
30. apr. 202658 kr4 kr (7%)
29. mar. 202654 kr14 kr (35%)
21. mar. 202640 kr1 kr (2%)
20. mar. 202641 kr1 kr (3%)
14. feb. 202640 kr9 kr (18%)
13. feb. 202649 kr9 kr (23%)
8. feb. 202640 kr9 kr (18%)
27. jan. 202649 kr9 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret