Gå til hovedindhold

Dana Lim sekundlim - flaske på 20 g

Dana LimKablerEAN: 5701159822103
Pris fra 79 krtil 105 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dana Lim sekundlim - flaske på 20 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gulv-grossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dana Sekundlim 352 - 20 G
79 kr
Til butik
Dana Sekundlim 352 - 20 G billede

Produktinformation

Dana 352 er en 1-komponent hurtighærdende cyanoacrylatlim, der på grund af sine alsidige egenskaber egner sig overalt, hvor forskelligartede limninger skal foretages. Sekundlim særlig velegnet til limning små emner metal, gummi, træ, tekstiler, læder mv.

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til gulve
EAN: 5701159822103
Varenr.: 5690646
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dana Lim sekundlim - flaske på 20 g
79 kr
Til butik
Dana Lim sekundlim - flaske på 20 g billede

Produktinformation

Universal superstærk og lynhurtig cyanoacrylat-lim i flaske med patenthætte, der gør det muligt at åbne og dosere med én hånd. Limer træ, gummi, kunststof, tekstiler, læder, metal, keramik m.m. Flaskens lukkemekanisme giver minimalt spild og sikrer limen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dana Lim
Kategori: Lim
Farve: transparent
Størrelse: 20g
EAN: 5701159822103
Varenr.: 881430300
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sekundlim 352
84 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dana lim 352 sekundlim - 20gram
85 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dana lim 352 sekundlim - 20gram
91 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dana Lim sekundlim 352 - 20g
97 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dana Lim sekundlim 352, 20 gram
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dana Lim sekundlim - flaske på 20 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dana Lim sekundlim - flaske på 20 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gulv-grossisten.dk79 kr79 krKøb
2LavprisVVS79 kr79 krKøb
3CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
4LavprisVærktøj85 kr85 krKøb
5LavprisEl91 kr91 krKøb
6Greenline97 kr97 krKøb
7BilligVVS DK105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dana Lim sekundlim - flaske på 20 g

PriceData har fulgt prisen på Dana Lim sekundlim - flaske på 20 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Dana Lim sekundlim - flaske på 20 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Dana Lim sekundlim - flaske på 20 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202679 kr5 kr (6%)
25. maj 202684 kr5 kr (6%)
7. maj 202679 kr5 kr (6%)
6. maj 202684 kr1 kr (1%)
5. maj 202685 kr1 kr (1%)
2. maj 202684 kr5 kr (6%)
24. apr. 202679 kr6 kr (7%)
23. apr. 202685 kr6 kr (8%)
13. apr. 202679 kr6 kr (7%)
3. mar. 202685 kr6 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret