Gå til hovedindhold

Seiko Group Seiko Instruments SLP-FCS2 - Mat - ikke-klæbende - hvid - 57 x 89 mm 600 kort (300 ark x 2) visitkort - for Smart Label Printer 440, 440 Office Administration Pack, 450, 620, 650, 650SE

Seiko GroupEAN: 0020963852249
Pris fra 310 krtil 334 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 295 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Seiko Instruments SLP-FCS2 - Mat - ikke-klæbende - hvid - 57 x 89 mm 600 kort (300 ark x 2) visitkort - for Smart Label Printer 440, 440 Office Administration Pack, 450, 620, 650, 650SE og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 310 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seiko Instruments SLP-FCS2 Aftale/visitkort 57 x 89 mm 600kort
310 kr
Til butik
Seiko Instruments SLP-FCS2 Aftale/visitkort 57 x 89 mm 600kort billede

Produktinformation

Seiko Instruments SLP-FCS2 - Hvid - 57 x 89 mm - 140 g/m² - 600 kort aftale/visitkort - for Smart Label Printer 420, 430, 440, 440 Office Administration Pack, 450, 620, 650SE

Produktspecifikationer

Mærke: Seiko Group
Artikel nr.: SLP-FCS2
EAN: 0020963852249
Varenr.: 993175658
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seiko Instruments SLP-FCS2 - Mat - ikke-klæbende - hvid - 57 x 89 mm 600 kort (300 ark x 2) visitkort - for Smart Label Printer 440, 440 Office Administration Pack, 450, 620, 650, 650SE
334 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seiko Instruments SLP-FCS2 - Mat - ikke-klæbende - hvid - 57 x 89 mm 600 kort (300 ark x 2) visitkort - for Smart Label Printer 440, 440 Office Administration Pack, 450, 620, 650, 650SE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seiko Instruments SLP-FCS2 - Mat - ikke-klæbende - hvid - 57 x 89 mm 600 kort (300 ark x 2) visitkort - for Smart Label Printer 440, 440 Office Administration Pack, 450, 620, 650, 650SE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK310 kr310 krKøb
2CS MEGASTORE DK334 kr373 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seiko Instruments SLP-FCS2 - Mat - ikke-klæbende - hvid - 57 x 89 mm 600 kort (300 ark x 2) visitkort - for Smart Label Printer 440, 440 Office Administration Pack, 450, 620, 650, 650SE

PriceData har fulgt prisen på Seiko Instruments SLP-FCS2 - Mat - ikke-klæbende - hvid - 57 x 89 mm 600 kort (300 ark x 2) visitkort - for Smart Label Printer 440, 440 Office Administration Pack, 450, 620, 650, 650SE i 120 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 401,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 327 kr.

Den nuværende pris på 310 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Seiko Instruments SLP-FCS2 - Mat - ikke-klæbende - hvid - 57 x 89 mm 600 kort (300 ark x 2) visitkort - for Smart Label Printer 440, 440 Office Administration Pack, 450, 620, 650, 650SE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Seiko Instruments SLP-FCS2 - Mat - ikke-klæbende - hvid - 57 x 89 mm 600 kort (300 ark x 2) visitkort - for Smart Label Printer 440, 440 Office Administration Pack, 450, 620, 650, 650SE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 2026310 kr15 kr (5%)
9. apr. 2026295 kr15 kr (5%)
9. feb. 2026310 kr18 kr (5%)
8. feb. 2026328 kr12 kr (4%)
7. feb. 2026316 kr85,69 kr (21%)
4. feb. 2026401,69 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret