Gå til hovedindhold

Segway Navimow Garage M - robotplæneklipper garage til H, H2 og i2 serier

SegwayEAN: 8720254405261
Pris fra 1.414 krtil 2.990 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.576 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.347 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Segway Navimow Garage M - robotplæneklipper garage til H, H2 og i2 serier og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1414 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Segway Garage til robotplæneklipper M - i2 LiDAR/LiDAR Pro-serien
1.414 kr
Til butik
Segway Garage til robotplæneklipper M - i2 LiDAR/LiDAR Pro-serien billede

Produktspecifikationer

Mærke: Segway
Kategori: Plæneklipper tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: 8720254405261
EAN: 8720254405261
Varenr.: 25442688
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Segway Garage M tilbehør til plæneklipperdel Robot plæneklipper garage
1.593 kr
Til butik
Segway Garage M tilbehør til plæneklipperdel Robot plæneklipper garage billede

Produktinformation

Segway Garage M. Produkttype: Robot plæneklipper garage, Mærke kompatibilitet: Segway, Kapabilitet: Navimow H Series/Navimow H2 Series/Navimow i2 Series. Pakkebredde: 595 mm, Pakkedybde: 720 mm, Pakkehøjde: 275 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Segway
Artikel nr.: AC.00.0000.76
EAN: 8720254405261
Varenr.: 1003903695
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Segway Garage M
1.599 kr
Til butik
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Segway Navimow Garage M Sort
1.599 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Segway Navimow Garage M - robotplæneklipper garage til H, H2 og i2 serier
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Segway Navimow Garage M - robotplæneklipper garage til H, H2 og i2 serier
1.919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Segway Garage M tilbehør til plæneklipperdel Robot plæneklipper garage
2.319 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Navimow Garage M
2.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Segway Navimow Garage M - robotplæneklipper garage til H, H2 og i2 serier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Segway Navimow Garage M - robotplæneklipper garage til H, H2 og i2 serier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.414 kr1.414 krKøb
2CompuMail DK1.593 kr1.593 krKøb
3Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb
4WittShop DK1.599 kr1.599 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
7Ultrashop2.319 kr2.319 krKøb
8Komplett DK2.990 kr2.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Segway Navimow Garage M - robotplæneklipper garage til H, H2 og i2 serier

PriceData har fulgt prisen på Segway Navimow Garage M - robotplæneklipper garage til H, H2 og i2 serier i 86 dage. Laveste pris i perioden er 1.347 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 2.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.602 kr.

Den nuværende pris på 1.414 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Segway Navimow Garage M - robotplæneklipper garage til H, H2 og i2 serier. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Segway Navimow Garage M - robotplæneklipper garage til H, H2 og i2 serier de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.414 kr8 kr (1%)
29. maj 20261.406 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.414 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.413 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.414 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.417 kr20 kr (1%)
13. maj 20261.437 kr27 kr (2%)
12. maj 20261.410 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.419 kr5 kr (0%)
8. maj 20261.414 kr132 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret