Gå til hovedindhold

Sea Sonic Electronics Seasonic MagFlow 1225 PWM Etuiblæsersæt 1-pack Sort 120 mm

Pris fra 227,18 krtil 939 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 711,82 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 215 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Seasonic MagFlow 1225 PWM Etuiblæsersæt 1-pack Sort 120 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227.18 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seasonic MagFlow 1225 PWM - Indsats med blæser - 120 mm
227,18 kr
Til butik
Seasonic MagFlow 1225 PWM - Indsats med blæser - 120 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Seasonic
Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: MAGFLOW-3
EAN: 4711173877592
Varenr.: 9225385
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seasonic MagFlow 1225 PWM Fan 1-pack Sort 120 mm
250 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seasonic MagFlow 3-Fan Kit - 120mm - Sort
259 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator 120 mm - Seasonic MagFlow, 3-pak, sort
919 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator 120 mm - Seasonic MagFlow, 3-pak, sort
939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seasonic MagFlow 1225 PWM Etuiblæsersæt 1-pack Sort 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seasonic MagFlow 1225 PWM Etuiblæsersæt 1-pack Sort 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK227,18 kr266,18 krKøb
2CompuMail DK250 kr250 krKøb
3Proshop DK259 kr298 krKøb
4Boligcenter DK919 kr919 krKøb
5Vivas DK939 kr1.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seasonic MagFlow 1225 PWM Etuiblæsersæt 1-pack Sort 120 mm

PriceData har fulgt prisen på Seasonic MagFlow 1225 PWM Etuiblæsersæt 1-pack Sort 120 mm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 380,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 227,18 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Seasonic MagFlow 1225 PWM Etuiblæsersæt 1-pack Sort 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Seasonic MagFlow 1225 PWM Etuiblæsersæt 1-pack Sort 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026227,18 kr1,6 kr (1%)
30. maj 2026228,78 kr
29. maj 2026228,68 kr
28. maj 2026229,43 kr2,34 kr (1%)
23. maj 2026227,09 kr
22. maj 2026227,36 kr1,13 kr (0%)
21. maj 2026228,49 kr
20. maj 2026228,59 kr2,44 kr (1%)
17. maj 2026231,03 kr2,53 kr (1%)
15. maj 2026233,56 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret