Gå til hovedindhold

Sea Sonic Electronics Seasonic Core BC 650 - ATX 3.1 strømforsyning 650 W, 80 Plus Bronze

Pris fra 380 krtil 459 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 357 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Seasonic Core BC 650 - ATX 3.1 strømforsyning 650 W, 80 Plus Bronze og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 380 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seasonic Core BC 650 ATX 3.1 Strømforsyning 650Watt 80+ Bronze
380 kr
Til butik
Seasonic Core BC 650 ATX 3.1 Strømforsyning 650Watt 80+ Bronze billede

Produktinformation

Seasonic Core BC 650 ATX 3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 200-240 V - 650 Watt - aktiv PFC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SRP-CBC651-A5A51JF
EAN: 4711173879435
Varenr.: 1003493755
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Seasonic Core BC 650 - ATX 3.1 strømforsyning 650 W, 80 Plus Bronze
-23%429 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Seasonic Core BC 650 - ATX 3.1 strømforsyning 650 W, 80 Plus Bronze
-22%449 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Seasonic Core BC 650 ATX 3.1 Strømforsyning 650Watt 80+ Bronze
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seasonic Core BC 650 - ATX 3.1 strømforsyning 650 W, 80 Plus Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seasonic Core BC 650 - ATX 3.1 strømforsyning 650 W, 80 Plus Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK380 kr380 krKøb
2Boligcenter DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK449 kr518 krKøb
4Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seasonic Core BC 650 - ATX 3.1 strømforsyning 650 W, 80 Plus Bronze

PriceData har fulgt prisen på Seasonic Core BC 650 - ATX 3.1 strømforsyning 650 W, 80 Plus Bronze i 168 dage. Laveste pris i perioden er 357 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 433 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 380 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Seasonic Core BC 650 - ATX 3.1 strømforsyning 650 W, 80 Plus Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Seasonic Core BC 650 - ATX 3.1 strømforsyning 650 W, 80 Plus Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026380 kr23 kr (6%)
22. apr. 2026357 kr25 kr (7%)
9. apr. 2026382 kr51 kr (12%)
24. jan. 2026433 kr13 kr (3%)
17. dec. 2025420 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret