Gå til hovedindhold

Sea to Summit Womens Ascent -1c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 170 cm)

Sea to SummitSoveposer/LiggeunderlagEAN: 9327868157822
Pris fra 2.437 krtil 3.500 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.063 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.436 kr 28. maj

Sammenlign priser på Sea to Summit Womens Ascent -1c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 170 cm) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2437 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sea To Summit Ascent Adult Mumie-sovepose Grøn/Grå
2.437 kr
Til butik
Sea To Summit Ascent Adult Mumie-sovepose Grøn/Grå billede

Produktspecifikationer

Kategori: Soveposer/Liggeunderlag
Farve: 1
Artikel nr.: ASL041101-330401
EAN: 9327868157822
Varenr.: 20991611
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Womens Ascent -1c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 170 cm)
3.499 kr
Til butik
Sea to Summit Womens Ascent -1c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 170 cm) billede

Produktinformation

Sea to Summit Women's Ascent -1°C er ideel til backpacking og camping i temperaturer ned til -1°C. Soveposen er fyldt med RDS-certificeret 750+ fill power gåsedun, der er behandlet med en non-PFC Ultra-Dry Down™-imprægnering for at modstå fugt. Free...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dunsoveposer
Farve: Grøn (CELERY GREEN)
Størrelse: Personlængde 170 cm
EAN: 9327868157822
Varenr.: 9327868157822
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Ascent Women's -1c Down Sleeping Bag - Regular Celery Green - Sovepose
3.500 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea to Summit Ascent Women's -1°C Down Sleeping Bag 2-3 sæsons sovepose - Regular
3.500 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Ascent Women's -1c Down Sleeping Bag - Regular Celery Green - Sovepose
3.500 kr
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Ascent Women's -1c Down Sleeping Bag - Regular Celery Green - Sovepose
3.500 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Womens Ascent -1c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 170 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Womens Ascent -1c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 170 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.437 kr2.437 krKøb
2Friluftsland.dk3.499 kr3.499 krKøb
3Outmore.dk3.500 kr3.500 krKøb
4Wolf Tactical3.500 kr3.500 krKøb
5MAXiPRO3.500 kr3.500 krKøb
6Soveposesalg.dk3.500 kr3.500 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Womens Ascent -1c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 170 cm)

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Womens Ascent -1c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 170 cm) i 102 dage. Laveste pris i perioden er 2.436 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 3.000 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.685 kr.

Den nuværende pris på 2.437 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Sea to Summit Womens Ascent -1c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 170 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Sea to Summit Womens Ascent -1c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 170 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.437 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.436 kr1 kr (0%)
16. maj 20262.437 kr1 kr (0%)
12. maj 20262.436 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.437 kr1 kr (0%)
3. maj 20262.436 kr1 kr (0%)
18. apr. 20262.437 kr1 kr (0%)
10. apr. 20262.436 kr67 kr (3%)
28. mar. 20262.503 kr497 kr (17%)
26. mar. 20263.000 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret