Gå til hovedindhold

Sea to Summit Womens Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 185 cm)

Sea to SummitSoveposerEAN: 9327868157853
Pris fra 5.399 krtil 5.400 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.319 kr 8. maj

Sammenlign priser på Sea to Summit Womens Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 185 cm) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5399 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Womens Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 185 cm)
5.399 kr
Til butik
Sea to Summit Womens Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 185 cm) billede

Produktinformation

Sea to Summit Women's Ascent -9°C er ideel til backpacking og camping i temperaturer ned til -9°C. Soveposen er fyldt med RDS-certificeret 750+ fill power gåsedun, der er behandlet med en non-PFAS Ultra-Dry Down™-imprægnering for at modstå fugt. Fre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dunsoveposer
Farve: Grøn (CELERY GREEN)
Størrelse: Personlængde 185 cm
EAN: 9327868157853
Varenr.: 9327868157853
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Ascent Women's -9c Down Sleeping Bag - Large Celery Green - Sovepose
5.400 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea to Summit Ascent Women's -9°C Down Sleeping Bag Vintersovepose - Large
5.400 kr
Til butik
Sea to Summit Ascent Women's -9°C Down Sleeping Bag Vintersovepose - Large billede

Produktinformation

Sea to Summit Ascent Womens -9C er en kvindespecifik vintersovepose i dun med Ultra-Dry Down. Den kombinerer lav vægt, høj varme og kompakt pakkestørrelse ideel til vinterture i Skandinavien. Levering 2-5 Hverdag

Produktspecifikationer

Kategori: Vintersoveposer
EAN: 9327868157853
Varenr.: 210413
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Ascent Women's -9c Down Sleeping Bag - Large Celery Green - Sovepose
5.400 kr
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Ascent Women's -9c Down Sleeping Bag - Large Celery Green - Sovepose
5.400 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Womens Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 185 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Womens Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 185 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk5.399 kr5.399 krKøb
2Outmore.dk5.400 kr5.400 krKøb
3Wolf Tactical5.400 kr5.400 krKøb
4MAXiPRO5.400 kr5.400 krKøb
5Soveposesalg.dk5.400 kr5.400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Womens Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 185 cm)

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Womens Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 185 cm) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.319 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 5.400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.161 kr.

Den nuværende pris på 5.399 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Sea to Summit Womens Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 185 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Sea to Summit Womens Ascent -9c Down Sleeping Bag (Grøn (CELERY GREEN) Personlængde 185 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20265.399 kr1 kr (0%)
24. maj 20265.400 kr1 kr (0%)
22. maj 20265.399 kr431 kr (9%)
20. maj 20264.968 kr649 kr (15%)
8. maj 20264.319 kr649 kr (13%)
7. maj 20264.968 kr649 kr (15%)
6. maj 20264.319 kr649 kr (13%)
28. apr. 20264.968 kr431 kr (8%)
14. apr. 20265.399 kr539 kr (11%)
30. mar. 20264.860 kr539 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret