Gå til hovedindhold

Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Large

Sea to SummitSoveposerEAN: 9327868150601
Pris fra 5.499,95 krtil 5.500 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 0,05 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.099 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Large og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5499.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Spark Womens -9C/15F Down Sleeping Bag - Large
5.499,95 kr
Til butik
Sea to Summit Spark Womens -9C/15F Down Sleeping Bag - Large billede

Produktinformation

Spark Womens -9C til kvinder Sea to Summit Spark Womens -9C/15F Down Sleeping Bag - Long er en sovepose til kvinder, til 4 sæsoner og med ekstra varm fyld, de rigtige steder. Sea to Summit Spark serien er kendt for meget lav vægt, og meget høj kvalite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Soveposer
EAN: 9327868150601
Varenr.: 129-64-01727
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Spark Women's -9c Down Sleeping Bag - Large Pewter Grey - Sovepose
5.500 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Large
5.500 kr
Til butik
Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Large billede

Produktinformation

Sea to Summit Spark Womens -9C Down Sleeping Bag er en ultralet og kompakt vintersovepose til kvinder. Fyldt med 850+ Premium dun og designet til kolde ekspeditioner, leverer den maksimal varme uden at fylde i rygsækken. Levering: 2-5 hverdage

Produktspecifikationer

Kategori: Vintersoveposer
Farve: Pewter Grey
EAN: 9327868150601
Varenr.: 210769
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Spark Women's -9c Down Sleeping Bag - Large Pewter Grey - Sovepose
5.500 kr
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Spark Women's -9c Down Sleeping Bag - Large Pewter Grey - Sovepose
5.500 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pro Outdoor5.499,95 kr5.499,95 krKøb
2Outmore.dk5.500 kr5.500 krKøb
3Wolf Tactical5.500 kr5.500 krKøb
4MAXiPRO5.500 kr5.500 krKøb
5Soveposesalg.dk5.500 kr5.500 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Large

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Large i 83 dage. Laveste pris i perioden er 4.099 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 5.499,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.707 kr.

Den nuværende pris på 5.499,95 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Large. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Sea to Summit Spark Women's -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose - Large de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20265.499,95 kr659,95 kr (14%)
8. maj 20264.840 kr741 kr (18%)
29. apr. 20264.099 kr741 kr (15%)
28. apr. 20264.840 kr659,95 kr (12%)
27. apr. 20265.499,95 kr1.400,95 kr (34%)
15. apr. 20264.099 kr1.400,95 kr (25%)
14. apr. 20265.499,95 kr659,95 kr (14%)
13. apr. 20264.840 kr741 kr (18%)
9. apr. 20264.099 kr741 kr (15%)
6. apr. 20264.840 kr741 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret