Gå til hovedindhold

Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Regular

Sea to SummitSoveposerEAN: 9327868150571
Pris fra 2.548 krtil 4.149,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.601,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.424 kr 2. maj

Sammenlign priser på Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Regular og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2548 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sea To Summit ASL041071-331703 sleeping bag Mummy sleeping bag Grey Yellow
2.548 kr
Til butik
Sea To Summit ASL041071-331703 sleeping bag Mummy sleeping bag Grey Yellow billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ASL041071-331703
EAN: 9327868150571
Varenr.: 1002990479
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sea To Summit ASL041071-331703 sovepose Mumietaske Grå, Gul
2.643 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit ASL041071-331703 mumiesovepose - grå/gul, højre lynlås
2.799 kr
Til butik
Sea to Summit ASL041071-331703 mumiesovepose - grå/gul, højre lynlås billede

Produktinformation

Varm og let mumiesovepose til friluftslivSea to Summit ASL041071-331703 er en mumiesovepose i grå/gul, designet til komfort på ture, camping og vandring. Den har en anbefalet komforttemperatur på 3 °C og en nedre grænse på -1 °C, så du kan sove trygt på kølige nætter. Hætten hjælper med at holde på varmen, mens lynlåsen i højre side giver nem adgang.Til dig der vil pakke letMed en vægt på kun 584 g og fyldvægt på 375 g er denne sovepose et oplagt valg til rygsækbrug, bikepacking eller minimal oppakning. Den mumieformede pasform reducerer spildvarme og giver effektiv isolering uden at fylde unødigt.Type: MumiesoveposeFarve: Grå og gulLynlåsside: HøjreLynlåslukning: JaHætte: JaAnbefalet temperatur: 3 °CNedre grænse: -1 °CHøjde/længde: 170 cmMaks. brugerlængde: 170 cmVægt: 0,584 kgFyldvægt: 375 gAntal i pakken: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Soveposer
Vægt: 7.49g
EAN: 9327868150571
Varenr.: 2142436
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit ASL041071-331703 mumiesovepose - grå/gul, højre lynlås
2.819 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Spark Women's -1c Down Sleeping Bag - Regular Pewter Grey - Sovepose
-9%3.549 kr
Før 3.900 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Spark Women's -1c Down Sleeping Bag - Regular Pewter Grey - Sovepose
-9%3.549 kr
Før 3.900 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Spark Women's -1c Down Sleeping Bag - Regular Pewter Grey - Sovepose
3.549 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Womens Spark -1c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 170 cm)
3.899 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Regular
4.100 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Spark Womens -1C/30F Down Sleeping Bag - Regular
4.149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Regular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Regular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.548 kr2.548 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.643 kr2.643 krKøb
3Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
4Vivas DK2.819 kr2.898 krKøb
5Outmore.dk3.549 kr3.549 krKøb
6MAXiPRO3.549 kr3.549 krKøb
7Soveposesalg.dk3.549 kr3.549 krKøb
8Friluftsland.dk3.899 kr3.899 krKøb
9Wolf Tactical4.100 kr4.100 krKøb
10Pro Outdoor4.149,95 kr4.149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Regular

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Regular i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.399 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 4.149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.878 kr.

Den nuværende pris på 2.548 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Regular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Regular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.548 kr2 kr (0%)
28. maj 20262.550 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.549 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.550 kr7 kr (0%)
24. maj 20262.543 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.542 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.538 kr7 kr (0%)
17. maj 20262.545 kr2 kr (0%)
16. maj 20262.543 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.544 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret