Gå til hovedindhold

Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Large

Sea to SummitSoveposerEAN: 9327868150588
Pris fra 3.738 krtil 4.449,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 711,95 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.099 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Large og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3738 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Spark Women's -1c Down Sleeping Bag - Large Pewter Grey - Sovepose
-11%3.738 kr
Før 4.200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea To Summit Spark Women's -1c Down Sleeping Bag - Large Pewter Grey - Sovepose billede

Produktspecifikationer

Kategori: Sovepose
EAN: 9327868150588
Varenr.: 9327868150588
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Spark Women's -1c Down Sleeping Bag - Large Pewter Grey - Sovepose
-11%3.738 kr
Før 4.200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Spark Women's -1c Down Sleeping Bag - Large Pewter Grey - Sovepose
3.738 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Womens Spark -1c Down Sleeping Bag (Grå (PEWTER GREY) Personlængde 185 cm)
4.199 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Large
4.300 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Spark Womens -1C/30F Down Sleeping Bag - Large
4.449,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outmore.dk3.738 kr3.738 krKøb
2MAXiPRO3.738 kr3.738 krKøb
3Soveposesalg.dk3.738 kr3.738 krKøb
4Friluftsland.dk4.199 kr4.199 krKøb
5Wolf Tactical4.300 kr4.300 krKøb
6Pro Outdoor4.449,95 kr4.449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Large

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Large i 178 dage. Laveste pris i perioden er 3.099 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 4.449,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.895 kr.

Den nuværende pris på 3.738 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Large. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Sea to Summit Spark Women's -1C Down Sleeping BagPewter Grey 2-3 Sæsons Sovepose - Large de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20263.738 kr379 kr (11%)
8. maj 20263.359 kr260 kr (8%)
29. apr. 20263.099 kr765 kr (20%)
27. apr. 20263.864 kr565 kr (17%)
15. apr. 20263.299 kr565 kr (15%)
13. apr. 20263.864 kr565 kr (17%)
24. mar. 20263.299 kr439 kr (12%)
16. mar. 20263.738 kr461 kr (11%)
14. mar. 20264.199 kr1 kr (0%)
13. mar. 20264.200 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret