Gå til hovedindhold

Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20l (Grøn (BURNT OLIVE))

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868153312
Pris fra 199 krtil 209 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 193,95 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20l (Grøn (BURNT OLIVE)) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20l (Grøn (BURNT OLIVE))
199 kr
Til butik
Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20l (Grøn (BURNT OLIVE)) billede

Produktinformation

Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20L er fremstillet i bluesign®-godkendt 70D genanvendt nylon med PFC-fri DWR-behandling og PU-belægning på indersiden, hvilket giver en stærk og fleksibel barriere mod vand. Den lyse inderside gør det lettere at finde tin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spar 25 % på udvalgte mærker med koden: Tillykke1980
Farve: Grøn (BURNT OLIVE)
EAN: 9327868153312
Varenr.: 9327868153312
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20L, Burnt Olive
199,95 kr
Til butik
Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20L, Burnt Olive billede

Produktinformation

Sea to Summit 20L Drybag Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20L, Burnt Olive er en vandtæt pakpose, som du kan bruge til vandring, kano, kajak og andre friluftsfornøjelser. Dry bag'en er letvægt og dermed perfekt til vandring, hvor grej helst skal veje så...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vandtætte Poser
EAN: 9327868153312
Varenr.: 129-64-04364
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Lightweight Dry Bag 20l Burnt Olive - Drybag
-8%202,95 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Lightweight Dry Bag 20l Burnt Olive - Drybag
-8%202,95 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea To Summit Lightweight Dry Bag 20l Burnt Olive - Drybag
-8%202,95 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seatosummit Lightweight Dry Bag 20L Burnt Olive
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20l (Grøn (BURNT OLIVE)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20l (Grøn (BURNT OLIVE)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk199 kr199 krKøb
2Pro Outdoor199,95 kr199,95 krKøb
3Outmore.dk202,95 kr202,95 krKøb
4MAXiPRO202,95 kr202,95 krKøb
5Bikepack.dk202,95 kr202,95 krKøb
6Sportdres Fiskegrej.dk209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20l (Grøn (BURNT OLIVE))

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20l (Grøn (BURNT OLIVE)) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20l (Grøn (BURNT OLIVE)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Sea to Summit Lightweight Dry Bag 20l (Grøn (BURNT OLIVE)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026199 kr
24. maj 2026199,95 kr
8. maj 2026199 kr
7. maj 2026199,95 kr
11. apr. 2026199 kr
10. apr. 2026199,95 kr
8. apr. 2026199 kr
7. apr. 2026199,95 kr
6. apr. 2026199 kr5,05 kr (3%)
22. mar. 2026193,95 kr5,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret