Gå til hovedindhold

Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8l (Blå (SURF THE WEB/JET BLACK))

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868147885
Pris fra 220 krtil 249,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29,95 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 193,95 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8l (Blå (SURF THE WEB/JET BLACK)) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Lightweight Compression Sack 8l Surf The Web - Opbevaring
220 kr
Til butik
Sea To Summit Lightweight Compression Sack 8l Surf The Web - Opbevaring billede

Produktspecifikationer

Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 9327868147885
Varenr.: 64-07762
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit LW Compression Sack 8L
239 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8l (Blå (SURF THE WEB/JET BLACK))
249 kr
Til butik
Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8l (Blå (SURF THE WEB/JET BLACK)) billede

Produktinformation

Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8L er designet til at minimere pladsforbruget på sovepose, tøj eller isolerende lag under vandring og flerdagsture. Det lette 70D nylonmateriale kombineret med kompressionsremme gør det muligt at presse indholdet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spar 25 % på udvalgte mærker med koden: Tillykke1980
Farve: Blå (SURF THE WEB/JET BLACK)
EAN: 9327868147885
Varenr.: 9327868147885
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8L, Surf the Web
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8l (Blå (SURF THE WEB/JET BLACK)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8l (Blå (SURF THE WEB/JET BLACK)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MAXiPRO220 kr220 krKøb
2Outdoor i Centrum239 kr239 krKøb
3Friluftsland.dk249 kr249 krKøb
4Pro Outdoor249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8l (Blå (SURF THE WEB/JET BLACK))

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8l (Blå (SURF THE WEB/JET BLACK)) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 193,95 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 229 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8l (Blå (SURF THE WEB/JET BLACK)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Sea to Summit Lightweight Compression Sack 8l (Blå (SURF THE WEB/JET BLACK)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026220 kr19 kr (8%)
19. maj 2026239 kr38,05 kr (19%)
17. maj 2026200,95 kr38,05 kr (16%)
16. maj 2026239 kr38,05 kr (19%)
29. apr. 2026200,95 kr19,05 kr (9%)
28. apr. 2026220 kr29 kr (12%)
27. apr. 2026249 kr29 kr (13%)
21. apr. 2026220 kr29 kr (12%)
19. apr. 2026249 kr29 kr (13%)
14. apr. 2026220 kr24,05 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret