Gå til hovedindhold

Sea To Summit Frontier Ul Pot - 3l Aluminium Hard Anodised Grey - Gryde

Sea to SummitHovedtelefonerEAN: 9327868161010
Pris fra 599 krtil 660 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 527 kr 25. maj

Sammenlign priser på Sea To Summit Frontier Ul Pot - 3l Aluminium Hard Anodised Grey - Gryde og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camping gryde - Frontier Ultralight Pot - Sea to Summit - 3 liter
599 kr
Til butik
Camping gryde - Frontier Ultralight Pot - Sea to Summit - 3 liter billede

Produktinformation

Frontier Ultralight-gryderne er fremstillet af en hård-anodiseret aluminiumslegering af højeste kvalitet, der giver holdbarhed og effektiv varmeoverførsel, så du kan være med overalt. Levering: 2-5 hverdage

Produktspecifikationer

Kategori: Sea to Summit
EAN: 9327868161010
Varenr.: 196663
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Frontier UL Gryde 3 L
649 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Frontier UL Pot 3l
659 kr
Til butik
Sea to Summit Frontier UL Pot 3l billede

Produktinformation

Sea to Summit Frontier UL Pot 3 L er fremstillet i hårdanodiseret aluminium, som giver god varmefordeling og samtidig holder vægten nede i oppakningen. Gryden er udstyret med en keramisk non-stick belægning, der gør det lettere at tilberede mad uden at de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Efterårsferie
EAN: 9327868161010
Varenr.: 9327868161010
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Frontier Ul Pot - 3l Aluminium Hard Anodised Grey - Gryde
660 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Frontier Ul Pot - 3l Aluminium Hard Anodised Grey - Gryde
660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Frontier Ul Pot - 3l Aluminium Hard Anodised Grey - Gryde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Frontier Ul Pot - 3l Aluminium Hard Anodised Grey - Gryde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Wolf Tactical599 kr599 krKøb
2Outdoor i Centrum649 kr649 krKøb
3Friluftsland.dk659 kr659 krKøb
4Outmore.dk660 kr660 krKøb
5MAXiPRO660 kr660 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Frontier Ul Pot - 3l Aluminium Hard Anodised Grey - Gryde

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Frontier Ul Pot - 3l Aluminium Hard Anodised Grey - Gryde i 173 dage. Laveste pris i perioden er 519 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 594 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Sea To Summit Frontier Ul Pot - 3l Aluminium Hard Anodised Grey - Gryde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Sea To Summit Frontier Ul Pot - 3l Aluminium Hard Anodised Grey - Gryde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026599 kr72 kr (14%)
25. maj 2026527 kr72 kr (12%)
24. maj 2026599 kr72 kr (14%)
20. maj 2026527 kr60,95 kr (10%)
3. maj 2026587,95 kr11,05 kr (2%)
29. apr. 2026599 kr60 kr (9%)
27. apr. 2026659 kr60 kr (10%)
15. apr. 2026599 kr1,95 kr (0%)
13. apr. 2026600,95 kr1,95 kr (0%)
9. apr. 2026599 kr1,95 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret