Gå til hovedindhold

Sea To Summit Frontier Ul Pan - 8in Aluminium Hard Anodised Grey - Pande

Sea to SummitHovedtelefonerEAN: 9327868160976
Pris fra 520 krtil 570 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 455 kr 25. maj

Sammenlign priser på Sea To Summit Frontier Ul Pan - 8in Aluminium Hard Anodised Grey - Pande og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 520 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camping pande 20cm - Frontier Ultralight Pan - Sea to Summit
520 kr
Til butik
Camping pande 20cm - Frontier Ultralight Pan - Sea to Summit billede

Produktinformation

Frontier Ultralight 20cm-panden er fremstillet af en hård-anodiseret aluminiumslegering af højeste kvalitet, som giver effektiv varmeoverførsel og en keramisk non-stick-belægning. Levering: 2-5 hverdage

Produktspecifikationer

Kategori: Sea to Summit
EAN: 9327868160976
Varenr.: 196682
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Frontier UL Pan 8 In
569 kr
Til butik
Sea to Summit Frontier UL Pan 8 In billede

Produktinformation

Sea to Summit Frontier UL Pan 8 in er fremstillet i hårdanodiseret aluminium, som giver en god balance mellem lav vægt og effektiv varmefordeling. Den keramiske non-stick belægning gør det lettere at stege mad uden at det brænder fast og gør samtidig reng...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Efterårsferie
EAN: 9327868160976
Varenr.: 9327868160976
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Frontier Ul Pan - 8in Aluminium Hard Anodised Grey - Pande
570 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Frontier Ul Pan - 8in Aluminium Hard Anodised Grey - Pande
570 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Frontier Ul Pan - 8in Aluminium Hard Anodised Grey - Pande koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Frontier Ul Pan - 8in Aluminium Hard Anodised Grey - Pande koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Wolf Tactical520 kr520 krKøb
2Friluftsland.dk569 kr569 krKøb
3Outmore.dk570 kr570 krKøb
4MAXiPRO570 kr570 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Frontier Ul Pan - 8in Aluminium Hard Anodised Grey - Pande

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Frontier Ul Pan - 8in Aluminium Hard Anodised Grey - Pande i 178 dage. Laveste pris i perioden er 439 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 510 kr.

Den nuværende pris på 520 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Sea To Summit Frontier Ul Pan - 8in Aluminium Hard Anodised Grey - Pande. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Sea To Summit Frontier Ul Pan - 8in Aluminium Hard Anodised Grey - Pande de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026520 kr65 kr (14%)
25. maj 2026455 kr65 kr (13%)
24. maj 2026520 kr65 kr (14%)
20. maj 2026455 kr46,95 kr (9%)
3. maj 2026501,95 kr18,05 kr (3%)
29. apr. 2026520 kr49 kr (9%)
27. apr. 2026569 kr49 kr (9%)
19. apr. 2026520 kr18,05 kr (4%)
4. apr. 2026501,95 kr18,05 kr (3%)
2. apr. 2026520 kr49 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret