Gå til hovedindhold

Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868157464
Pris fra 71 krtil 99,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 28,95 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Frontier UL Long Handle Spoon
-20%71 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Frontier UL Long Handle Spoon billede

Produktinformation

Sea to Summit Frontier UL Long Handle Spoon er designet til at give maksimal rækkevidde uden at gå på kompromis med vægt og styrke. Den lange skaft gør det nemt og hygiejnisk at spise direkte fra dybe poser og kogekar. Fremstillet i anodiseret aluminium m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Efterårsferie
EAN: 9327868157464
Varenr.: 9327868157464
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske
-11%79,95 kr
Før 90 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske
-11%79,95 kr
Før 90 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske
79,95 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camping ske - Frontier Ultralight Spoon - Long Handle - Sea to Summit
89 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Frontier UL Long Handle Spoon HA Aluminium, Grey
89,95 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Sea to Summit Frontier UL Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk71 kr71 krKøb
2Outmore.dk79,95 kr79,95 krKøb
3MAXiPRO79,95 kr79,95 krKøb
4Koeletaske.dk79,95 kr79,95 krKøb
5Wolf Tactical89 kr89 krKøb
6Pro Outdoor89,95 kr89,95 krKøb
7Sportdres Fiskegrej.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske i 176 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 71 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Sea To Summit Frontier Ul Long Handle Spoon Aluminium Hard Anodised Grey - Ske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202671 kr8,95 kr (11%)
24. maj 202679,95 kr8,95 kr (13%)
20. maj 202671 kr18 kr (20%)
29. apr. 202689 kr6,05 kr (7%)
13. apr. 202682,95 kr6,05 kr (7%)
8. apr. 202689 kr
7. apr. 202689,95 kr
31. mar. 202689 kr8,05 kr (10%)
16. mar. 202680,95 kr8,05 kr (9%)
14. mar. 202689 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret