Gå til hovedindhold

Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868158508
Pris fra 142 krtil 239 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 25. maj

Sammenlign priser på Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sea To Summit Frontier Aluminium Utensil set
142 kr
Til butik
Sea To Summit Frontier Aluminium Utensil set billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ACK034021-121702
EAN: 9327868158508
Varenr.: 1003229745
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik
-12%149,95 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik
-12%149,95 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik
149,95 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seatosummit Frontier UL Cutlery Set Alu Hard Anodised Grey
169 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Bestik outdoor - Frontier Ultralight Cutlery Set - Spork & Knife - Sea to Summit
169 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Frontier UL Cutlery Set (3 Piece)
169 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Frontier UL Cutlery Set - 3 Piece
179,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit Frontier - bestiksæt i aluminium, 3 dele
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit Frontier - bestiksæt i aluminium, 3 dele
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK142 kr142 krKøb
2Outmore.dk149,95 kr149,95 krKøb
3MAXiPRO149,95 kr149,95 krKøb
4Koeletaske.dk149,95 kr149,95 krKøb
5Sportdres Fiskegrej.dk169 kr169 krKøb
6Wolf Tactical169 kr169 krKøb
7Friluftsland.dk169 kr169 krKøb
8Pro Outdoor179,95 kr179,95 krKøb
9Boligcenter DK219 kr219 krKøb
10Vivas DK239 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik i 177 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 142 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Sea To Summit Frontier Ul Cutlery Set - [3 Piece] Aluminium Hard Anodised Grey - Bestik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026142 kr7 kr (5%)
25. maj 2026135 kr5 kr (4%)
24. maj 2026140 kr5 kr (4%)
20. maj 2026135 kr34 kr (20%)
12. maj 2026169 kr29 kr (21%)
11. maj 2026140 kr2 kr (1%)
9. maj 2026142 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026140 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026142 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026140 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret