Gå til hovedindhold

Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868160648
Pris fra 159 krtil 172,2 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 13,2 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127 kr 25. maj

Sammenlign priser på Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seatosummit Detour SS Collapsible Mug Laurel Wreath Green
159 kr
Til butik
Seatosummit Detour SS Collapsible Mug Laurel Wreath Green billede

Produktinformation

Sea to Summit Detour SS Collapsible Mug er det perfekte krus til fisketure og outdoor-eventyr, hvor pladsen i tasken er vigtig. Kruset er fremstillet af fødevaregodkendt og BPA-fri silikone med støbte Cool-Grip fins, der beskytter dine hænder mod varme o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Seatosummit
Kategori: Outdoor
EAN: 9327868160648
Varenr.: 82185
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Detour Collapsible Mug (Grøn (LAUREL WREATH GREEN))
159 kr
Til butik
Sea to Summit Detour Collapsible Mug (Grøn (LAUREL WREATH GREEN)) billede

Produktinformation

Sea to Summit Detour Collapsible Mug kombinerer en bund og kant i rustfrit stål med fleksible sider i silikone, så koppen kan foldes fladt sammen efter brug. Konstruktionen giver god stabilitet, når koppen er foldet ud, samtidig med at den fylder minimalt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Efterårsferie
Farve: Grøn (LAUREL WREATH GREEN)
EAN: 9327868160648
Varenr.: 9327868160648
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Detour SS Collapsible Mug - Green Laurel Wreath
159,95 kr
Til butik
Sea to Summit Detour SS Collapsible Mug - Green Laurel Wreath billede

Produktinformation

Sea to Summit Foldekop Foldekop på 475 ml og en vægt på lige over 100 gram. Bunden og kanten er lavet i Rustfri Stål, og siderne er lavet i fødevaregodkendt Silikone, som er 100% BPA-fri, så den hverken afgiver sundhedsskadelige kemikalier eller smag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse Køkken
EAN: 9327868160648
Varenr.: 129-64-14214
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus
172,2 kr
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus
172,2 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus
172,2 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sportdres Fiskegrej.dk159 kr159 krKøb
2Friluftsland.dk159 kr159 krKøb
3Pro Outdoor159,95 kr159,95 krKøb
4Outmore.dk172,2 kr172,2 krKøb
5Koeletaske.dk172,2 kr172,2 krKøb
6MAXiPRO172,2 kr172,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus i 180 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Green Laurel Wreath Green - Krus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026159 kr32 kr (25%)
25. maj 2026127 kr32,95 kr (21%)
24. maj 2026159,95 kr32,95 kr (26%)
20. maj 2026127 kr15,95 kr (11%)
28. apr. 2026142,95 kr16,05 kr (10%)
13. apr. 2026159 kr15 kr (10%)
29. mar. 2026144 kr15 kr (9%)
16. mar. 2026159 kr15 kr (10%)
1. mar. 2026144 kr15 kr (9%)
16. feb. 2026159 kr11,05 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret