Gå til hovedindhold

Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868160655
Pris fra 127 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32,95 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Detour Collapsible Mug (Sort (BELUGA BLACK))
-20%127 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Detour Collapsible Mug (Sort (BELUGA BLACK)) billede

Produktinformation

Sea to Summit Detour Collapsible Mug kombinerer en bund og kant i rustfrit stål med fleksible sider i silikone, så koppen kan foldes fladt sammen efter brug. Konstruktionen giver god stabilitet, når koppen er foldet ud, samtidig med at den fylder minimalt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Efterårsferie
Farve: Sort (BELUGA BLACK)
EAN: 9327868160655
Varenr.: 9327868160655
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus
-8%147,95 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus
-8%147,95 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus
147,95 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Detour SS Collapsible Mug - Beluga
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk127 kr127 krKøb
2Outmore.dk147,95 kr147,95 krKøb
3MAXiPRO147,95 kr147,95 krKøb
4Koeletaske.dk147,95 kr147,95 krKøb
5Pro Outdoor159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus i 173 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Sea To Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug - Black Beluga Black - Krus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026127 kr20,95 kr (14%)
24. maj 2026147,95 kr20,95 kr (16%)
20. maj 2026127 kr32 kr (20%)
3. maj 2026159 kr16,05 kr (11%)
19. apr. 2026142,95 kr16,05 kr (10%)
6. apr. 2026159 kr16,05 kr (11%)
22. mar. 2026142,95 kr16,05 kr (10%)
9. mar. 2026159 kr13,05 kr (9%)
22. feb. 2026145,95 kr13,05 kr (8%)
7. feb. 2026159 kr18,05 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret