Gå til hovedindhold

Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag

Sea to SummitEAN: 9327868168279
Pris fra 533 krtil 850 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 317 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 529 kr 2. maj

Sammenlign priser på Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 533 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mata samopompujaca Sea to Summit Camp Plus Mat R
533 kr
Til butik
Mata samopompujaca Sea to Summit Camp Plus Mat R billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9327868168279
EAN: 9327868168279
Varenr.: 1004179044
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit Camp Plus liggeunderlag 64 × 183 cm - oliven
639 kr
Til butik
Sea to Summit Camp Plus liggeunderlag 64 × 183 cm - oliven billede

Produktinformation

Komfortabelt liggeunderlag til camping og friluftslivSea to Summit Camp Plus er et praktisk liggeunderlag til én person, designet til at give stabil støtte og behagelig hvile på turen. Med en bredde på 64 cm og en længde på 183 cm får du god plads at sove på, mens den olivengrønne farve falder naturligt ind i omgivelserne. Underlaget vejer kun 880 g, så det er let at have med i rygsækken.Hvorfor vælge Camp Plus?Overfladen i polyester er lavet til robust brug, og 7 cm højde giver en behagelig afstand til underlaget under dig. Camp Plus er et oplagt valg til teltture, shelterovernatninger og festivaler, hvor komfort og plads betyder noget uden at gå på kompromis med vægten.Type: Liggeunderlag til én personMateriale: PolyesterFarve: OlivenBredde: 64 cmLængde: 183 cmHøjde/tykkelse: 7 cmVægt: 0,88 kg...

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 1.94g
EAN: 9327868168279
Varenr.: 2134759
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit Camp Plus liggeunderlag 64 × 183 cm - oliven
659 kr
Til butik
Sea to Summit Camp Plus liggeunderlag 64 × 183 cm - oliven billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 1.94g
EAN: 9327868168279
Varenr.: 2134759
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Sea to Summit Camp Plus Self Inflating Mat Regular Cypress
849 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Camp Plus SI Mat Regular, Cypress
849,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag
850 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag
850 kr
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag
850 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK533 kr533 krKøb
2Boligcenter DK639 kr639 krKøb
3Vivas DK659 kr738 krKøb
4Sportdres Fiskegrej.dk849 kr849 krKøb
5Pro Outdoor849,95 kr849,95 krKøb
6Outmore.dk850 kr850 krKøb
7MAXiPRO850 kr850 krKøb
8Soveposesalg.dk850 kr850 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag i 89 dage. Laveste pris i perioden er 529 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 850 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 584 kr.

Den nuværende pris på 533 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Regular Cypress - Liggeunderlag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026533 kr1 kr (0%)
29. maj 2026532 kr1 kr (0%)
25. maj 2026533 kr1 kr (0%)
24. maj 2026532 kr2 kr (0%)
22. maj 2026530 kr2 kr (0%)
15. maj 2026532 kr2 kr (0%)
14. maj 2026530 kr2 kr (0%)
12. maj 2026532 kr1 kr (0%)
9. maj 2026533 kr1 kr (0%)
8. maj 2026532 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret