Gå til hovedindhold

Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag

Sea to SummitEAN: 9327868168255
Pris fra 565 krtil 950 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 385 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 564 kr 24. maj

Sammenlign priser på Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 565 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sea To Summit Mata samopompujaca SEA TO SUMMIT Camp Plus Mat Cypress
565 kr
Til butik
Sea To Summit Mata samopompujaca SEA TO SUMMIT Camp Plus Mat Cypress billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: STS006307/L
EAN: 9327868168255
Varenr.: 1004101613
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit Camp Plus selvoppustende liggeunderlag - Cypress, str. L
-6%669 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Camp Plus selvoppustende liggeunderlag - Cypress, str. L billede

Produktinformation

Komfortabelt selvoppustende liggeunderlag til campingSea to Summit Camp Plus er et pålideligt selvoppustende liggeunderlag til dig, der vil sove bedre på ture året rundt. Den rummelige størrelse L (198 × 64 cm) og en tykkelse på 7,0 cm giver behagelig støtte til én person. Ydersiden er fremstillet i robust 75D polyester med TPU-laminering, og den grønne Cypress-farve falder naturligt ind i omgivelserne på lejrpladsen.Til friluftsliv året rundtUnderlaget er designet til all-season camping og vejer kun 1,26 kg, så det er nemt at have med i rygsækken eller bilen. Det selvoppustende design gør opsætningen enkel, så du hurtigt kan lægge dig til rette efter en lang dag i naturen.Type: Selvoppustende liggeunderlagFormål: Camping, én personSæson: HelårsMateriale, ydre: 75D polyester med TPU-lamineringFarve: Grøn (Cypress)Størrelse: LLængde: 198 cmBredde: 64 cmTykkelse: 7,0 cmVægt: 1,26 kg...

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 2.55g
EAN: 9327868168255
Varenr.: 2103155
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit Camp Plus selvoppustende liggeunderlag - Cypress, str. L
-5%689 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Camp Plus selvoppustende liggeunderlag - Cypress, str. L billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 2.55g
EAN: 9327868168255
Varenr.: 2103155
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Camp Plus SI Mat Large (Blå (CYPRESS))
949 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Camp Plus SI Mat - Large, Cypress
949,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag
950 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag
950 kr
Til butik
Gå til Soveposesalg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag
950 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK565 kr565 krKøb
2Boligcenter DK669 kr669 krKøb
3Vivas DK689 kr768 krKøb
4Friluftsland.dk949 kr949 krKøb
5Pro Outdoor949,95 kr949,95 krKøb
6Outmore.dk950 kr950 krKøb
7MAXiPRO950 kr950 krKøb
8Soveposesalg.dk950 kr950 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag i 89 dage. Laveste pris i perioden er 564 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 950 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 635 kr.

Den nuværende pris på 565 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Sea To Summit Camp Plus Self Inflating Mat - Large Cypress - Liggeunderlag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026565 kr1 kr (0%)
24. maj 2026564 kr11 kr (2%)
23. maj 2026575 kr1 kr (0%)
22. maj 2026574 kr3 kr (1%)
18. maj 2026577 kr2 kr (0%)
13. maj 2026575 kr20 kr (3%)
12. maj 2026595 kr2 kr (0%)
9. maj 2026597 kr2 kr (0%)
8. maj 2026595 kr2 kr (0%)
7. maj 2026593 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret