Gå til hovedindhold

Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Regular Mediterranea - Pude

Sea to SummitEAN: 9327868167302
Pris fra 214 krtil 330 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 210 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Regular Mediterranea - Pude og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Poduszka SEA TO SUMMIT Aeros Premium
214 kr
Til butik
Poduszka SEA TO SUMMIT Aeros Premium billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9327868167302
EAN: 9327868167302
Varenr.: 1003957903
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit Aeros Premium Compressible pude - grøn
299 kr
Til butik
Sea to Summit Aeros Premium Compressible pude - grøn billede

Produktinformation

Komfortabel rejsepude til camping og overnatningSea to Summit Aeros Premium Compressible er en let og sammenpresbar pude, der giver behagelig støtte på farten. Den kompakte størrelse gør den ideel til camping, hytte- og teltture eller som ekstra hovedpude derhjemme. Den grønne farve og bløde overflade giver et indbydende look, mens den sammenpresbare konstruktion gør den nem at have med i tasken.Praktisk og pladsbesparendeMed en vægt på kun 99 g og kompakte mål er puden nem at pakke ned og tage med overalt. Den er skabt til dig, der ønsker komfort uden at slæbe på unødvendig vægt, og som vil have en rejsepude, der hurtigt kan pakkes ud og ind igen.Type: Sammenpresbar pudeFarve: GrønMængde pr. pakke: 1 stk.Mål (udslået): Højde: 24,0 cm, Bredde: 11,0 cm, Dybde: 34,0 cmVægt: 99 gPakkemål: 8,0 × 11,0 × 8,0 cm (D × B × H)...

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 0.27g
EAN: 9327868167302
Varenr.: 2080661
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit Aeros Premium Compressible pude - grøn
319 kr
Til butik
Sea to Summit Aeros Premium Compressible pude - grøn billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 0.27g
EAN: 9327868167302
Varenr.: 2080661
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Aeros Premium Pillow Reg (Rød (MEDITERRANEA))
329 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Regular Mediterranea - Pude
330 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Regular Mediterranea - Pude
330 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Regular Mediterranea - Pude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Regular Mediterranea - Pude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK214 kr214 krKøb
2Boligcenter DK299 kr299 krKøb
3Vivas DK319 kr398 krKøb
4Friluftsland.dk329 kr329 krKøb
5Outmore.dk330 kr330 krKøb
6MAXiPRO330 kr330 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Regular Mediterranea - Pude

PriceData har fulgt prisen på Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Regular Mediterranea - Pude i 116 dage. Laveste pris i perioden er 210 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 330 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 260 kr.

Den nuværende pris på 214 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Regular Mediterranea - Pude. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Regular Mediterranea - Pude de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026214 kr1 kr (0%)
24. maj 2026213 kr86 kr (29%)
23. maj 2026299 kr30 kr (9%)
20. maj 2026329 kr66 kr (25%)
16. maj 2026263 kr50 kr (23%)
14. maj 2026213 kr50 kr (19%)
13. maj 2026263 kr50 kr (23%)
12. maj 2026213 kr1 kr (0%)
9. maj 2026214 kr49 kr (19%)
8. maj 2026263 kr30,95 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret