Gå til hovedindhold

Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large S19 (Grøn (DARK GREEN))

Sea to SummitEAN: 9327868167265
Pris fra 242 krtil 370 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 128 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large S19 (Grøn (DARK GREEN)) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 242 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sea To Summit Poduszka SEA TO SUMMIT Aeros Premium Mediterranea
242 kr
Til butik
Sea To Summit Poduszka SEA TO SUMMIT Aeros Premium Mediterranea billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: STS000424/MD
EAN: 9327868167265
Varenr.: 1004101611
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SEA TO SUMMIT Aeros Premium pude - blå, komprimerbar rejsepude
329 kr
Til butik
SEA TO SUMMIT Aeros Premium pude - blå, komprimerbar rejsepude billede

Produktinformation

Komfortabel og komprimerbar rejsepudeSEA TO SUMMIT Aeros Premium er en let og komprimerbar pude i en elegant blå farve, skabt til dig der ønsker bedre søvn på farten - i teltet, i toget eller som ekstra støtte i sengen. Puden kombinerer et blødt ydre af nylon og polyester med en form, der giver behagelig støtte.Til camping, rejser og hverdagsbrugMed en vægt på kun 99 g er den nem at have med overalt. Den praktiske størrelse gør den velegnet som rejsepude og som kompakt hovedpude, når pladsen er begrænset.Type: Komprimerbar pudeFarve: BlåMateriale: Nylon, polyesterVægt: 0,099 kgMål: 24,0 × 11,0 × 34,0 cm (H × B × D)Antal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 0.35g
EAN: 9327868167265
Varenr.: 2101679
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SEA TO SUMMIT Aeros Premium pude - blå, komprimerbar rejsepude
349 kr
Til butik
SEA TO SUMMIT Aeros Premium pude - blå, komprimerbar rejsepude billede

Produktinformation

Komfortabel og komprimerbar rejsepudeSEA TO SUMMIT Aeros Premium er en let og komprimerbar pude i en elegant blå farve, skabt til dig der ønsker bedre søvn på farten - i teltet, i toget eller som ekstra støtte i sengen. Puden kombinerer et blødt ydre af nylon og polyester med en form, der giver behagelig støtte.Til camping, rejser og hverdagsbrugMed en vægt på kun 99 g er den nem at have med overalt. Den praktiske størrelse gør den velegnet som rejsepude og som kompakt hovedpude, når pladsen er begrænset.Type: Komprimerbar pudeFarve: BlåMateriale: Nylon, polyesterVægt: 0,099 kgMål: 24,0 × 11,0 × 34,0 cm (H × B × D)Antal pr. pakke: 1 stk.

Produktspecifikationer

Kategori: Madrasser
Vægt: 0.35g
EAN: 9327868167265
Varenr.: 2101679
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large S19 (Grøn (DARK GREEN))
359 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Large Mediterranea - Pude
370 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Aeros Premium Pillow - Large Mediterranea - Pude
370 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large S19 (Grøn (DARK GREEN)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large S19 (Grøn (DARK GREEN)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK242 kr242 krKøb
2Boligcenter DK329 kr329 krKøb
3Vivas DK349 kr428 krKøb
4Friluftsland.dk359 kr359 krKøb
5Outmore.dk370 kr370 krKøb
6MAXiPRO370 kr370 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large S19 (Grøn (DARK GREEN))

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large S19 (Grøn (DARK GREEN)) i 91 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 242 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large S19 (Grøn (DARK GREEN)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large S19 (Grøn (DARK GREEN)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026242 kr1 kr (0%)
31. maj 2026243 kr1 kr (0%)
24. maj 2026242 kr87 kr (26%)
20. maj 2026329 kr87 kr (36%)
11. maj 2026242 kr1 kr (0%)
9. maj 2026243 kr1 kr (0%)
8. maj 2026242 kr2 kr (1%)
7. maj 2026240 kr2 kr (1%)
4. maj 2026242 kr2 kr (1%)
2. maj 2026240 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret