Gå til hovedindhold

3M Scotch-BriteTM kasserolle SC-DH, A VFN, 125 mm, Blå, 20 stk/krt, PN65339

3MTilbehør til slibemaskineEAN: 4001895705717
Pris fra 29,58 krtil 52 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 22,42 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Scotch-BriteTM kasserolle SC-DH, A VFN, 125 mm, Blå, 20 stk/krt, PN65339 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.58 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Scotch-Brite rondel SC-DH, A VFN, blå ø125
-23%29,58 kr
Før 38,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scotch-Brite rondel SC-DH, A VFN, blå ø125 billede

Produktinformation

Dette innovative sæt af slibenet-rondeller er skræddersyet til effektivt at håndtere en bred vifte af overfladebehandlingsopgaver. Med en alsidig samling af slibegrader og størrelser er disse rondeller perfekt udstyret til opgaver som afrensning, polering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Renserondeller og vlies produkter (slibenylon)
EAN: 4001895705717
Varenr.: 311967
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scotch-BriteTM kasserolle SC-DH, A VFN, 125 mm, Blå, 20 stk/krt, PN65339
51 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Scotch-BriteT rondel SC-DH A VFN, 125 mm, bl, 20 stk/krt PN65339
52 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scotch-BriteTM kasserolle SC-DH, A VFN, 125 mm, Blå, 20 stk/krt, PN65339 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scotch-BriteTM kasserolle SC-DH, A VFN, 125 mm, Blå, 20 stk/krt, PN65339 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk29,58 kr29,58 krKøb
2CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
3WATTOO.DK52 kr52 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scotch-BriteTM kasserolle SC-DH, A VFN, 125 mm, Blå, 20 stk/krt, PN65339

PriceData har fulgt prisen på Scotch-BriteTM kasserolle SC-DH, A VFN, 125 mm, Blå, 20 stk/krt, PN65339 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 29,58 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 29,58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Scotch-BriteTM kasserolle SC-DH, A VFN, 125 mm, Blå, 20 stk/krt, PN65339. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Scotch-BriteTM kasserolle SC-DH, A VFN, 125 mm, Blå, 20 stk/krt, PN65339 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202629,58 kr21,42 kr (42%)
30. maj 202651 kr21,42 kr (72%)
23. maj 202629,58 kr17,42 kr (37%)
22. maj 202647 kr17,42 kr (59%)
15. maj 202629,58 kr17,42 kr (37%)
14. maj 202647 kr17,42 kr (59%)
2. maj 202629,58 kr17,42 kr (37%)
1. maj 202647 kr17,42 kr (59%)
18. apr. 202629,58 kr17,42 kr (37%)
17. apr. 202647 kr17,42 kr (59%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret