Gå til hovedindhold

Schwartzkopf Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel Silhouette, 250 ml.

Pris fra 62 krtil 122 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel Silhouette, 250 ml. og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Silhouette Gel - 250.00 ml
62 kr
Til butik
Schwarzkopf Silhouette Gel - 250.00 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Schwartzkopf
Kategori: Styling
Farve: 1
Artikel nr.: 4045787675283
EAN: 4045787675283
Varenr.: 8066312
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel Silhouette, 250 ml.
-51%63 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel Silhouette, 250 ml. billede

Produktinformation

Få kontrol over dit hår med Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel, 250 ml. Denne kraftfulde hårgel er udviklet til at give et ekstremt hold og en præcis styling, der varer hele dagen. Perfekt til at skabe skarpe linjer, definerede frisurer og dramatiske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Schwarzkopf
EAN: 4045787675283
Varenr.: SCHWA0630
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional Silhouette Gel Super Hold 250 ml
122 kr
Til butik
Schwarzkopf Professional Silhouette Gel Super Hold 250 ml billede

Produktinformation

Professionel hårstyling med superstærk fiksering Schwarzkopf Professional Silhouette Gel Super Hold er det ultimative valg for dig, der vil skabe definerede frisurer med professionel holdbarhed. Denne avancerede hårgeél kombinerer filmdannende teknologi, der giver øjeblikkelig superstærk fiksering med naturlig glans og perfekt struktur. Formlen tørrer hurtigt og efterlader ingen rester, hvilket gør den ideel til både hverdagsstyling og specielle lejligheder. Med sin lette konsistens er denne super hold geél nem at applicere og lige så nem at vaske ud, når dagen er ovre. Fordelene ved denne professionelle hårgeél Superstærk fiksering, der holder frisuren på plads hele dagen Filmdannende teknologi, der giver naturlig glans og definition Hurtigtørrende formel, der ikke efterlader klistrede rester Let at vaske ud uden at tynge håret ned Perfekt for dig, der vil have professionelle resultater hjemme. Opdag Schwarzkopf Professional Silhouette Gel Super Hold allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Stylingcreme
Størrelse: 250 ml
Artikel nr.: 112212
EAN: 4045787675283
Varenr.: 112212

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel Silhouette, 250 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel Silhouette, 250 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
2Brandshop63 kr63 krKøb
3NordicFeel DK122 kr122 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel Silhouette, 250 ml.

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel Silhouette, 250 ml. i 164 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 49% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel Silhouette, 250 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Schwarzkopf Silhouette Ekstrem Hair Gel Silhouette, 250 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202662 kr1 kr (2%)
16. maj 202663 kr1 kr (2%)
14. maj 202662 kr1 kr (2%)
13. maj 202661 kr1 kr (2%)
9. maj 202660 kr2 kr (3%)
7. maj 202662 kr1 kr (2%)
5. maj 202663 kr59 kr (48%)
3. maj 2026122 kr63 kr (107%)
2. maj 202659 kr2 kr (3%)
1. maj 202661 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret