Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml

Pris fra 63 krtil 122 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52,5 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Schwarzkopf Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml
-51%63 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml billede

Produktinformation

Silhouette Flexible Hold hairspray er en mikrofin hårspray, der giver et fleksibelt hold og et naturligt look. Denne hårspray bevarer håret blødt, skinnende og med et flot hold. Silhouette Flexible Hold hairspray er nem at anvende, da den fordeler sig jæv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Hair Styling Products
EAN: 4045787299977
Varenr.: 19968
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schwarzkopf Professional Silhouette Flex Hold Hairspray (300ml)
-41%77 kr
Før 131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Silhouette Hairspray - Flexible Hold 300 ml
79 kr
Til butik
Silhouette Hairspray - Flexible Hold 300 ml billede

Produktinformation

Denne hairspray giver et langvarigt og usynligt hold. Giver samtidig en elastisk styling, der holder hele dagen. Den er let at bruge og kan anvendes i alle hårtyper. Sprayen er baseret på en hurtigtørrende formel, der sikrer et stærkt hold. Den tilfører volumen, der let kan friseres ud. Anvendelse: Sprayes I tørt færdigstylet hår fra ca. 30 cm. Afstand.

Produktspecifikationer

Mærke: Silhouette
Kategori: Hårstyling
Størrelse: 300.00ml
Artikel nr.: 4045787299977
EAN: 4045787299977
Varenr.: 4045787299977
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Schwarzkopf Professional Silhouette Flex Hold Hairspray 300 ml
79 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Silhouette Hairspray - flex hold, 300 ml.
-35%83,85 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml
122 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk63 kr63 krKøb
2Bangerhead DK77 kr77 krKøb
3Beautycos DK79 kr108 krKøb
4Lyko DK79 kr79 krKøb
5Brandshop83,85 kr83,85 krKøb
6NordicFeel DK122 kr122 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 52,5 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Hairspray 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202663 kr3 kr (5%)
21. maj 202660 kr8 kr (12%)
13. maj 202668 kr6 kr (8%)
10. maj 202674 kr1 kr (1%)
9. maj 202675 kr1 kr (1%)
5. maj 202674 kr8 kr (12%)
24. apr. 202666 kr13 kr (16%)
20. apr. 202679 kr18 kr (30%)
18. apr. 202661 kr18 kr (23%)
17. apr. 202679 kr13 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret