Gå til hovedindhold

Schwaiger LWHD3720 513 - Beslag - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 17-37 - loftsmonterbar

SchwaigerElektronikEAN: 4004005029437
Pris fra 309 krtil 499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schwaiger LWHD3720 513 - Beslag - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 17-37 - loftsmonterbar og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schwaiger LWHD3720 513 Beslag Fladt panel 17"-37"
309 kr
Til butik
Schwaiger LWHD3720 513 Beslag Fladt panel 17"-37" billede

Produktinformation

Schwaiger LWHD3720 513 - Beslag - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 17"-37" - loftsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Schwaiger
Artikel nr.: LWHD3720513
EAN: 4004005029437
Varenr.: 995417020
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schwaiger LWHD3720 513 - ceiling mount
313 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schwaiger LWHD3720 513 - Beslag - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 17-37 - loftsmonterbar
314 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Schwaiger LWHD3720 - loft-/vægmonteret skærmbeslag 17-37" - sort
479 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Schwaiger LWHD3720 - loft-/vægmonteret skærmbeslag 17-37" - sort
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwaiger LWHD3720 513 - Beslag - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 17-37 - loftsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schwaiger LWHD3720 513 - Beslag - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 17-37 - loftsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK309 kr309 krKøb
2Proshop DK313 kr352 krKøb
3CS MEGASTORE DK314 kr353 krKøb
4Boligcenter DK479 kr479 krKøb
5Vivas DK499 kr738 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schwaiger LWHD3720 513 - Beslag - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 17-37 - loftsmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Schwaiger LWHD3720 513 - Beslag - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 17-37 - loftsmonterbar i 187 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 414 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 355 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Schwaiger LWHD3720 513 - Beslag - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 17-37 - loftsmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Schwaiger LWHD3720 513 - Beslag - for fladt panel - stål - sort - skærmstørrelse: 17-37 - loftsmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026309 kr65 kr (17%)
12. maj 2026374 kr19 kr (5%)
10. maj 2026393 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026394 kr9 kr (2%)
14. apr. 2026385 kr38 kr (11%)
10. apr. 2026347 kr34 kr (11%)
8. apr. 2026313 kr80 kr (20%)
7. apr. 2026393 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026394 kr19 kr (5%)
3. apr. 2026413 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret