Gå til hovedindhold

Scholl Fresh Step Foot Care Duo Foot Spray 150 ml & Shoe Spray 150 ml - 300 ml

SchollFodplejeEAN: 5038483668429
Pris fra 40 krtil 59,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 19,95 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32 kr 22. maj

Sammenlign priser på Scholl Fresh Step Foot Care Duo Foot Spray 150 ml & Shoe Spray 150 ml - 300 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Scholl Fresh Step Deo Shoe Spray 150 ml
-32%40 kr
Før 59,2 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scholl Fresh Step Deo Shoe Spray 150 ml billede

Produktinformation

Scholl Fresh Step Deo Shoe Spray er en **yderst, effektiv skospray**, der holder dine sko lugtfrie i **24 timer**. Denne opfriskende spray består af antiperspirante egenskaber, der bekæmper og neutraliserer lugten i skoene. Derudover er sprayen **hurtigtø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Foot Care
EAN: 5038483668429
Varenr.: 95711
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Scholl Shoe Spray, 150ml
40,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl - Fresh Step Deo Shoe Spray 150 ml
-18%49 kr
Før 60 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl Shoe Spray 150 ml.
-9%53,5 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl Fresh Step Deo Skospray 150 ml
-40%55 kr
Før 92 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Scholl Fresh Step Foot Care Duo Foot Spray 150 ml & Shoe Spray 150 ml - 300 ml
-10%57,6 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Scholl Shoe Spray - 150 ml.
59,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl Fresh Step Foot Care Duo Foot Spray 150 ml & Shoe Spray 150 ml - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl Fresh Step Foot Care Duo Foot Spray 150 ml & Shoe Spray 150 ml - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk40 kr40 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk40,95 kr40,95 krKøb
3BilligParfume.dk49 kr49 krKøb
4Helsegrossisten.dk53,5 kr53,5 krKøb
5Cocopanda DK55 kr55 krKøb
6NordicFeel DK57,6 kr57,6 krKøb
7Duft og Natur59,95 kr59,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scholl Fresh Step Foot Care Duo Foot Spray 150 ml & Shoe Spray 150 ml - 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Scholl Fresh Step Foot Care Duo Foot Spray 150 ml & Shoe Spray 150 ml - 300 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 25% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Scholl Fresh Step Foot Care Duo Foot Spray 150 ml & Shoe Spray 150 ml - 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Scholl Fresh Step Foot Care Duo Foot Spray 150 ml & Shoe Spray 150 ml - 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202640 kr8 kr (25%)
22. maj 202632 kr3 kr (9%)
13. mar. 202635 kr4 kr (13%)
6. feb. 202631 kr1 kr (3%)
26. jan. 202630 kr1 kr (3%)
8. jan. 202629 kr6 kr (17%)
28. dec. 202535 kr2 kr (6%)
24. dec. 202533 kr2 kr (6%)
20. dec. 202535 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret