Gå til hovedindhold

Scholl - Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml

SchollFodplejeEAN: 5038483668221
Pris fra 40,63 krtil 67 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 26,37 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Scholl - Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40.63 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Scholl Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml
-31%40,63 kr
Før 59,2 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scholl Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml billede

Produktinformation

Scholl Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray er en **forfriskende fodspray**, der holder fødderne fri for både lugt og sved dagen lang. Denne beroligende spray består af antiperspirante egenskaber, der bekæmper og neutraliserer lugten i skoen. Sprayens in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Scholl
Kategori: Foot Care
EAN: 5038483668221
Varenr.: 95712
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Scholl Revitalising Foot Spray, 150ml
40,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Scholl Revitalising Foot Spray - 150 ml
44 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl - Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml
-18%49 kr
Før 60 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl Revitalising Foot Spray 150 ml.
-9%53,5 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Scholl Fresh Step Foot Spray Duo 2 X 150 ml
-10%57,6 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Scholl Revitalising Foot Spray - 150 ml.
59,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Scholl Fresh Step Antiperspirant 150 ml
-41%67 kr
Før 113 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl - Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scholl - Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk40,63 kr40,63 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk40,95 kr40,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked44 kr44 krKøb
4BilligParfume.dk49 kr49 krKøb
5Helsegrossisten.dk53,5 kr53,5 krKøb
6NordicFeel DK57,6 kr57,6 krKøb
7Duft og Natur59,95 kr59,95 krKøb
8Cocopanda DK67 kr67 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scholl - Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Scholl - Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 40,63 kr er 35% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Scholl - Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Scholl - Fresh Step Anti-Perspirant Foot Spray 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202640,63 kr8,63 kr (27%)
26. jan. 202632 kr1 kr (3%)
8. jan. 202631 kr1 kr (3%)
20. dec. 202532 kr8 kr (33%)
3. dec. 202524 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret