Gå til hovedindhold

Termorel 2,6-3,7A, klasse 10, LC1-K - Schneider Electric

Schneider ElectricAfbryderpanelerEAN: 3389110230499
Pris fra 349 krtil 405 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Termorel 2,6-3,7A, klasse 10, LC1-K - Schneider Electric og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Tesys termorelæ 2,6-3,7 a lr2k0310
349 kr
Til butik
Schneider Electric Tesys termorelæ 2,6-3,7 a lr2k0310 billede

Produktinformation

Schneider Electric LR2K0310 Ikke kategoriseret

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: LR2K0310
EAN: 3389110230499
Varenr.: 2952386
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric LR2K0310
357 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Termorel 2,6-3,7A, klasse 10, LC1-K - Schneider Electric
367 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TERMORELÆ 2,6-3,7 AMP LR2K0310
370,24 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Termorelæ 2,6-3,7 Amp Lr2K0310
388,74 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Termorelæ 2,6-3,7 amp lr2k0310
405 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Termorel 2,6-3,7A, klasse 10, LC1-K - Schneider Electric koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Termorel 2,6-3,7A, klasse 10, LC1-K - Schneider Electric koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK349 kr388 krKøb
2CS MEGASTORE DK357 kr396 krKøb
3WATTOO.DK367 kr367 krKøb
4EL-GROSSISTEN370,24 kr370,24 krKøb
5Billigelogvvs.dk388,74 kr388,74 krKøb
6MaintainIt405 kr405 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Termorel 2,6-3,7A, klasse 10, LC1-K - Schneider Electric

PriceData har fulgt prisen på Termorel 2,6-3,7A, klasse 10, LC1-K - Schneider Electric i 177 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 301 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 16% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Termorel 2,6-3,7A, klasse 10, LC1-K - Schneider Electric. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Termorel 2,6-3,7A, klasse 10, LC1-K - Schneider Electric de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026349 kr9,89 kr (3%)
7. maj 2026339,11 kr9,89 kr (3%)
6. maj 2026349 kr9,89 kr (3%)
15. apr. 2026339,11 kr21,11 kr (7%)
27. mar. 2026318 kr19 kr (6%)
26. mar. 2026299 kr13 kr (4%)
22. mar. 2026312 kr21 kr (6%)
21. mar. 2026333 kr20 kr (6%)
19. mar. 2026313 kr10 kr (3%)
7. mar. 2026323 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret