Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Sløjfeskinne 3PN 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk endestykker

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606480515941
Pris fra 88 krtil 121,25 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 33,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 26. mar.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Sløjfeskinne 3PN 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk endestykker og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Resi9 sløjfeskinne 3P+N, 12 moduler
88 kr
Til butik
Schneider Electric Resi9 sløjfeskinne 3P+N, 12 moduler billede

Produktinformation

Sløjfeskinne 3P+N til hurtig og ensartet strømfordeling Med denne sløjfeskinne fra Schneider Electric får du en enkel måde at fordele strøm i din tavle. Den er oplagt, når du vil samle flere grupper uden løse ledninger og skabe et ryddeligt overblik. Skin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
Farve: Hvid
EAN: 3606480515941
Varenr.: 3322092683
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Sløjfeskinne 3P+N/4P 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk ende
89 kr
Til butik
Schneider Electric Sløjfeskinne 3P+N/4P 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk ende billede

Produktinformation

Sløjfeskinne 3P+N/4P 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk endestykker Produkt beskrivelse: Antal måder : 3 vejs N + 3 LMærkning : N L1 L2 L3Stiktype : GaffelTilslutningsafstand : 18mmSerie kompatibilitet : Acti 9 K60, Resi9 MCB, Resi9 RCBO, Resi9 RCCB, Resi9 SWITCHHorisontale sløjfeskinnerSløjfeskinner...

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: R9XFH412
EAN: 3606480515941
Varenr.: 2762578
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Resi9 sløjfeskinne 3P+N, 12 moduler
93 kr
Til butik
Schneider Electric Resi9 sløjfeskinne 3P+N, 12 moduler billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
Farve: Hvid
EAN: 3606480515941
Varenr.: 3322092683
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 Sløjfeskinne 3P+N, 12 modul, N-L1-L2-L3
93,3 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Schneider Resi9 Sløjfeskinne 3P+N, 12 modul, N-L1-L2-L3
93,3 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sløjfeskinne 3Pn 12 Modul N-L1-L2-L3
99,2 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Sløjfeskinne 3PN 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk endestykker
100 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Resi9 sljfeskinne 3P+N 12 modul N-L1-L2-L3
101 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sløjfeskinne 3pn 12 modul n-l1-l2-l3
102,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Resi9 sløjfeskinne 3P+N, 12 moduler
109 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sløjfeskinne, 3L+N, 18mm, 12 moduler, 63A
121,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Sløjfeskinne 3PN 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk endestykker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Sløjfeskinne 3PN 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk endestykker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS88 kr88 krKøb
2Proshop DK89 kr128 krKøb
3Greenline93 kr93 krKøb
4EL-GROSSISTEN93,3 kr93,3 krKøb
5EL-NETSALG93,3 kr93,3 krKøb
6Billigelogvvs.dk99,2 kr99,2 krKøb
7CS MEGASTORE DK100 kr139 krKøb
8WATTOO.DK101 kr101 krKøb
9MaintainIt102,5 kr102,5 krKøb
10BilligVVS DK109 kr109 krKøb
11vvsfittings.dk121,25 kr121,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Sløjfeskinne 3PN 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk endestykker

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Sløjfeskinne 3PN 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk endestykker i 181 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Sløjfeskinne 3PN 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk endestykker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Sløjfeskinne 3PN 12 modul eller 216mm N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3/N-L1-L2-L3. Kan tilpasses, husk endestykker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202688 kr1 kr (1%)
15. apr. 202689 kr6 kr (7%)
26. mar. 202683 kr3 kr (3%)
2. mar. 202686 kr5 kr (6%)
6. feb. 202681 kr1 kr (1%)
30. jan. 202680 kr1 kr (1%)
7. jan. 202681 kr3 kr (4%)
5. jan. 202684 kr4 kr (5%)
4. jan. 202680 kr4 kr (5%)
3. jan. 202684 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret